40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: vēl nekas nav skaidrs

Minhene, 22:00 @ 08.03.2022

1 no 2!

Šajā un nākamajā nedēļā UEFA Čempionu līgā noskaidrosim ceturtdaļfināla dalībnieces. Pirms nepilna mēneša Minhenes “Bayern” un Zalcburgas “Red Bull” pirmajā duelī uzvarētājs netika noskaidrots (1:1), tāpēc otrdienas vakarā mūs vajadzētu sagaidīt intriģējošam duelim.

Pēc pirmās astotdaļfināla spēles “Bayern” aizvadījusi trīs mačus Vācijas Bundeslīgā. Komanda izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, bet aizvadītajā nogalē nospēlēts 1:1 ar “Bayer”. Līdzīgas sekmes arī “Red Bull”, trīs maču nogrieznī divreiz triumfējot un vienreiz sadalot punktus ar pretiniekiem.

Protams, ka “uz papīra” krietni spēcīgāks klubs ir “Bayern”, ko novērtējuši arī bukmeikeri, piedāvājot koeficientu 1,21 uz Minhenes komandas uzvaru. Uz to, ka spēle ieilgs un būs nepieciešams papildlaiks, var uzlikt ar koeficientu 7,80, savukārt “Red Bull” panākuma koeficients 17,00.

Pēdējās septiņās no deviņām “Salzburg” spēlēm Čempionu līgā abas komandas guvušas vārtus. Iespēja, ka neviena no komandām otrdienas vakarā nepaliks sausā, novērtēta ar koeficientu 1,73.

“Salzburg” pēdējās četrās no piecām Čempionu līgas spēlēm guvusi vārtus pirmajā puslaikā. Koeficients, ka viesi būs precīzi pirmo 45 minūšu laikā, ir 2,98.

Rezultāts: “Bayern” uzvara 7:1 (4:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.73
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37