Prognozes un trendi: “Torino” un “Fiorentina” duelis

Turīna, 18:00 @ 10.01.2022

1 no 2!

Itālijas futbola A sērijā pirmdien norisināsies viena spēle. “Torino”, kas ar iegūtajiem 25 punktiem atrodas 13. vietā, uzņems “Fiorentina”, kas 19 spēļu laikā sakrājusi 32 punktus, tādējādi ieņemot septīto pozīciju. Sezonas pirmajā duelī ar 2:1 uzvarēja “Fiorentina”.

Šajā gadā “Torino” vēl nav aizvadījusi spēli, jo pagājušās nedēļas mačs pret “Atalanta” tika pārcelts. Decembri “Torino” pabeidza ar zaudējumu “Inter”, pirms tam apspēlējot “Hellas Verona”. Arī “Fiorentina” šajā kalendārajā gadā nav vēl devusies laukumā, bet 2021. gadu vienība pabeidza ar diviem neizšķirtiem.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata “Fiorentina”, piedāvājot koeficientu 2,50 uz komandas uzvaru. Iespēja, ka komandas uzvarētāju nenoskaidros, novērtēta ar koeficientu 3,45, savukārt “Torino” panākuma koeficients ir 2,95.

Pēdējās piecās no sešām “Torino” mājas spēlēm A sērijā komandas guvušas vismaz trīs vārtus. Koeficients, ka pirmdienas duelī būs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 1,85.

Sešās no septiņām pēdējām savstarpējām spēlēm A sērijā “Torino” laukumā pēc pārtraukuma komandas kopā guvušas vismaz divus vārtus. Otrajā puslaikā vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,04.

Rezultāts: “Torino” uzvara 4:0 (3:0)

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: kopā vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.85
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT