40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: spēle par vietas saglabāšanu

Elča, 15:00 @ 16.04.2022

1 no 3!

Sestdien Spānijas futbola čempionātā “Elche” savā laukumā uzņems “Mallorca”. Abām komandām šis mačs būs svarīgs, jo mājiniece atrodas 15. vietā ar 32 punktiem, tādējādi izkrišanas zonai esot priekšā par četriem punktiem, kamēr “Mallorca” apsteidz izkrišanas zonu tikai par punktu.

Pēdējo reizi “Elche” uzvaru izcīnīja marta vidū, kopš tā laika piedzīvojot trīs neveiksmes pēc kārtas. “Mallorca” visai negaidīti iepriekšējā kārtā apspēlēja Madrides “Atletico”, tādējādi pārtraucot septiņu neveiksmju sēriju.

Bukmeikeri pirms šī mača nevienu no komandām neuzskata par favorīti. Koeficients uz “Elche” panākumu ir 2,70, kamēr uz “Mallorca” uzvaru var uzlikt ar koeficientu 2,95, savukārt iespēja, ka uzvarētājs netiks noskaidrots, novērtēta ar koeficientu 3,20.

Pēdējās četrās no piecām “Elche” mājas spēlēm Spānijas čempionātā abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka komandas apmainīsies ar gūtiem vārtiem, ir 2,00.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās četrās no piecām “Elche” mājas spēlēm “La Liga” ietvaros. Vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 2,45.

“Elche” guvusi tieši vienus vārtus pēdējās četrās spēlēs no piecām. Uz to, ka “Elche” būs tieši viens vārtu guvums, var uzlikt ar koeficientu 2,45.

Rezultāts: “Elche” uzvara 3:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37