Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “Slavia” vai “Arsenal” – kura iekļūs pusfinālā?

Prāga, 22:00 @ 15.04.2021

1 no 2!

UEFA Eiropas līgā ceturtdienas vakarā būs zināmas visas pusfināla dalībnieces. Viens no interesantākajiem dueļiem gaidāms Prāgā, kur vietējā “Slavia” spēlēs pret Londonas “Arsenal”, jo pirmais mačs noslēdzās ar rezultātu 1:1.

Pagājušajā nedēļas nogalē bija lielais Prāgas duelis, jo Čehijas futbola čempionātā tikās “Slavia” un “Sparta”. Abas komandas arī ir Čehijas līgas līderes, bet uzvaru izcīnīja “Slavia” ar 2:0, tādējādi panākot jau 17 punktu handikapu. “Arsenal” Anglijas Premjerlīgā tikās ar pēdējās vietas īpašnieci “Sheffield United”, triumfējot pārliecinoši – 3:0.

Galvenā favorīte šajā mačā ir “Arsenal”, kuras uzvaras koeficients ir 1,81, neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,80, kamēr vismazākā ticamība ir “Slavia” uzvarai – 4,60.

Pēdējās septiņās no deviņām “Arsenal” izbraukuma spēlēm Eiropas līgā komandas kopā guvušas vairāk par 2,5 vārtiem. Uz to, ka arī šajā spēlē būs vairāk par 2,5 gūtiem vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,00.

“Arsenal” nav guvusi vārtus 1. puslaikā pēdējās piecās no septiņām izbraukuma spēlēm Eiropas līgā, kamēr “Slavia” nav ielaidusi vārtus pirmajās 45 minūtēs pēdējās četrās no piecām šī turnīra spēlēm. Koeficients, ka “Arsenal” negūs vārtus 1. puslaikā, ir 1,90.

Rezultāts: “Arsenal” uzvara 4:0 (3:0)

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37