40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Sampdoria” labi pretojusies

Dženova, 19:30 @ 16.05.2022

2 no 2!

Itālijas futbola čempionātā līdz sezonas beigām palikušas divas kārtas. Pirmdien “Sampdoria”, kas atrodas 15. vietā, izkrišanas zonai esot priekšā par četriem punktiem, savā laukumā uzņems “Fiorentina”, kas aktīvi cīnās par Eirokausu ceļazīmi, pašlaik atrodoties astotajā vietā.

Iepriekšējās spēles

Pēdējās trīs spēlēs “Sampdoria” piedzīvojusi visu – zaudējums, uzvara un neizšķirts. Pirms tam komandai septiņu spēļu laikā bija tikai viens panākums. “Fiorentina” iepriekšējā kārtā pārtrauca trīs neveiksmju sēriju, apspēlējot “Roma”, bet pirms tam komandai sešu spēļu nogrieznī bija četras uzvaras un divi zaudējumi.

Koeficienti un trendi

Tiek uzskatīts, ka lielākās izredzes tikt pie uzvaras ir “Fiorentina” – koeficients 2,05. Praktiski identiski novērtētas iespējas, ka spēle beigsies ar vienādu rezultātu (3,75) un uzvaru izcīnīs “Sampdoria” – 3,77.

Pēdējās sešās savstarpējās spēlēs no astoņām, kas risinājušās “Sampdoria” laukumā, mājiniece nav piedzīvojusi zaudējumu. Koeficients, ka mačs noslēgsies ar “Sampdoria” uzvaru vai neizšķirtu, ir 1,83.

Abas komandas guvušas vārtus pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm “Sampdoria” laukumā. Uz to, ka katra no komandām vismaz reizi būs precīza, var uzlikt ar koeficientu 1,65.

Rezultāts: “Sampdoria” uzvara 4:1

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Dženova" dubultiespēja (1X)
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37