40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Salzburg” pret “Milan” gūs precīzi vienu vai divus vārtus

Milāna, 22:00 @ 02.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Milan” – “Salzburg” 4:0 (1:0)

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs tuvojas izskaņai, pēdējām spēlēm tiekot aizvadītām trešdien. E apakšgrupā risināsies ļoti svarīga cīņa par iekļūšanu “play-off”, savā starpā spēkiem mērojoties “Milan” un “Salzburg” vienībām. Šīs spēles iznākums izšķirts, kura no abām komandām sezonu turpinās ČL izslēgšanas mačos.

Iepriekšējie rezultāti

Milāna iepriekšējās piecās spēlēs divreiz uzvarējusi, divreiz zaudējusi un vienreiz cīnījusies neizšķirti. Tikmēr Zalcburga uzvarējusi vienreiz, zaudējusi vienreiz un trīs reizes spēlējusi neizšķirti. Rezultātā “Milan” ir septiņi punkti un otrā vieta, bet “Salzburg” seši punkti un trešā vieta. Milāniešiem pietiks ar neizšķirtu savā laukumā, lai nodrošinātu iekļūšanu “play-off”, bet “Salzburg” der tikai uzvara. Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē Austrijā tika fiksēts kaujiniecisks neizšķirts 1:1.

Koeficienti un tendences

“Salzburg” sešās no pēdējām septiņām UEFA Čempionu līgas spēlēm viesos pamatlaikā ir guvusi precīzi vienu vai divus vārtus. Koeficients uz šādu iznākumu ir 1.74. Koeficienti pieejami arī uz to, kura komanda kvalificēsies “play-off”. Šajā gadījumā 1.17 uz “Milan” un 5.50 uz “Salzburg”. Ņemot vērā, ka Austrijas vienība būs ļoti motivēta uzvarēt, nav izslēgts, ka Zalcburga sagādās sensāciju – koeficients 9.00 pieejams uz apvienoto likmi, ka 1) “Salzburg” uzvarēs, 2) abas komandas gūs vārtus un 3) kopumā tiks iesisti vairāk nekā 2,5 goli. Tāpat iespējams veikt likmi uz to, ka “Salzburg” šajā mačā izpildīs vairāk stūra sitienus nekā Milāna (3.55).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Salzburg" pret "Milan" gūs precīzi vienu vai divus vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.74
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37