40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: RFS un “Fiorentina” mačā vismaz viena komanda negūs vārtus

Rīga, 17:30 @ 03.11.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ RFS – “Fiorentina” 0:3 (0:3)

Latvijas futbola klubs RFS ceturtdien noslēgs dalību UEFA Eiropas Konferences līgas grupu turnīrā, kurā pašmāju komanda piedalās pirmo reizi vēsturē. Rīdzinieki jau ir zaudējuši izredzes izkļūt no apakšgrupas, taču vietējiem futbola līdzjutējiem būs lieliska iespēja “Skonto” stadionā noraudzīties uz Itālijas slaveno klubu “Fiorentina”, kas būs RFS pretiniece.

Iepriekšējie rezultāti

Jāatgādina, ka RFS spīdoši sāka Konferences līgu, pretinieku laukumā spēlējot neizšķirti 1:1 tieši ar “Fiorentina”. Pēc tam rīdzinieki neizmantoja iespēju paņemt punktus pret “Hearts” (0:2), taču tam sekoja vēl viens pārsteidzošs neizšķirts ar Turcijas komandu “Basaksehir” (0:0). Vēlāk rīdzinieki atbildes spēlēs piekāpās gan “Basaksehir” (0:3), gan “Hearts” (1:2). Savukārt “Fiorentina” un “Basaksehir” jau nodrošinājušas dalību “play-off”.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām astoņām “Fiorentina” Eirokausu spēlēm viesos vismaz viena komanda nav spējusi gūt vārtus. Koeficients uz to, ka vismaz viens no klubiem RFS un “Fiorentina” cīņā paliks bez goliem ir 1.80. Tomēr iespēja, ka abi klubi būs rezultatīvi, novērtēta ar koeficientu 2.00.

Bukmeikeri piedāvā arī apvienotu likmi (2.40), ka 1) “Fiorentina” uzvarēs, 2) spēlē būs vērojami vairāk nekā 2,5 vārti un 3) ar vārtu guvumu izcelsies no Madrides “Real” izīrētais “Fiorentina” uzbrucējs Luka Jovičs. Prognozes iespējams izdarīt arī uz to, ka mačā būs vērojami vairāk nekā 9,5 stūra sitieni (1.71) un ka RFS spēli pabeigs, neielaižot vārtus (11.50).

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: RFS un "Fiorentina" mačā vismaz viena komanda negūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37