40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: RFS būs pirmā komanda šosezon, kas KL gūs vārtus pret “Başakşehir”

Rīga, 22:00 @ 06.10.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Viena no Latvijas vadošajām futbola komandām RFS turpina cīņu UEFA Konferences līgas grupu turnīrā, kurā Latvijas klubs spēlē pirmo reizi. Ceturtdien rīdzinieki savā laukumā ikoniskajā “Skonto” stadionā uzņem grupas līderi Stambulas “Başakşehir”.

Iepriekšējie rezultāti

RFS turnīru sāka ļoti iespaidīgi, viesos izcīnot punktu pret slaveno Itālijas klubu “Fiorentina”. Pēc tam sekoja sāpīgs zaudējums mājās pret labi zināmo Skotijas vienību “Hearts”, taču tagad pienākusi kārta trešajam mačam – pret līdz šim perfekti spēlējušo “Başakşehir”.

Turcija komanda vispirms ar 3:0 sagrāva “Fiorentina”, bet pēc tam ar 4:0 viegli pārspēja “Hearts”. Šādi rezultāti dažam liek baidīties no RFS nākamās pretinieces, taču jau iepriekšējos mačos RFS parādīja, ka spēj cīnīties arī ar nomināli spēcīgākiem klubiem un jāņem vērā arī tas, ka mačs notiks vēlā rudens vakarā, ārā būs ap +10 grādiem un tā viennozīmīgi nav “Başakşehir” komforta zona.

Koeficienti un trendi

RFS galvenais uzdevums būs ielaist pēc iespējas mazāk vārtu, turklāt, ja izdosies iesist pašiem, tad rīdzinieki kļūs par pirmo komandu, kas šosezon KL ietvaros pārspējusi “Başakşehir” vārtsargu, jo ne “Fiorentina”, ne “Hearts” to iepriekš nespēja. Koeficients uz šādu iespējamību ir 1.90.

Savukārt koeficients, ka abas komandas šajā mačā gūs vārtus ir 2.12. Jāpiebilst, ka “Başakşehir” komandā skaļākais vārds ir Mesuts Ezils, tomēr viņš savainojuma dēļ Rīgā nespēlēs. Savukārt vienības lielākā zvaigzne ir Bertrands Traore, kuru “Başakşehir” īrē no Anglijas premjerlīgas vienības “Aston Villa”. Iespējamība, ka Traore šajā mačā gūs vārtus ir  7.00.

RFS šī nebūs viegla spēle, jo pretī stāsies motivēta grupas favorīte, kuras izredzes apspēlēt mājiniekus sausā ir 2.13.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trend: RFS gūs vismaz vienus vārtus pret "Başakşehir"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37