Prognozes un trendi: rezultatīvu futbolu nesagaidīt

Štutgarte, 16:30 @ 19.02.2022

1 no 3!

Sestdien viena no Vācijas Bundeslīgas cīņām risināsies Štutgartē, kur vietējā “Stuttgart”, kas cīnās par vietas saglabāšanu, uzņems “Bochum”. 11. decembrī Štutgartes komanda pārspēja “Wolfsburg”, bet kopš tā laika piedzīvotas sešas neveiksmes un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Krietni labāka situācija ir ar “Bochum”, kas atrodas turnīra tabulas vidusdaļā, turklāt iepriekšējā kārtā visai sensacionāli pārspēja Minhenes “Bayern”. Tā gan bija pirmā uzvara kopš 9. janvāra, jo šajā starpā komandas kontā divi neizšķirti un viens zaudējums.

Neskatoties uz to, ka “Stuttgart” atrodas priekšpēdējā vietā, bukmeikeri laukuma saimnieci nodēvējusi par favorīti, izliekot koeficientu 2,20. Visai līdzvērtīgi bukmeikeri novērtējuši iespējas, ka uzvarēs “Bochum” (3,50) vai būs neizšķirts (3,60).

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

“Stuttgart” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās sešās no septiņām Bundeslīgas spēlēm. Koeficients, ka pēc pirmajām 45 minūtēm mājiniece būs sausā, ir 1,80.

Pēdējās piecās no septiņām Štutgartes mājas spēlēm Bundeslīgā pēc pārtraukuma nav gūti vairāk nekā vieni vārti. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,72.

“Bochum” nav izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos pēdējās četrās no piecām Bundeslīgas izbraukuma spēlēm. Uz to, ka komanda otrajās 45 minūtēs negūs vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,83.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Stuttgart" negūs vārtus 1. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT