Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Receive

Prognozes un trendi: rezultatīvu futbolu nesagaidīt

Štutgarte, 16:30 @ 19.02.2022

1 no 3!

Sestdien viena no Vācijas Bundeslīgas cīņām risināsies Štutgartē, kur vietējā “Stuttgart”, kas cīnās par vietas saglabāšanu, uzņems “Bochum”. 11. decembrī Štutgartes komanda pārspēja “Wolfsburg”, bet kopš tā laika piedzīvotas sešas neveiksmes un vienreiz spēlēts neizšķirti.

Krietni labāka situācija ir ar “Bochum”, kas atrodas turnīra tabulas vidusdaļā, turklāt iepriekšējā kārtā visai sensacionāli pārspēja Minhenes “Bayern”. Tā gan bija pirmā uzvara kopš 9. janvāra, jo šajā starpā komandas kontā divi neizšķirti un viens zaudējums.

Neskatoties uz to, ka “Stuttgart” atrodas priekšpēdējā vietā, bukmeikeri laukuma saimnieci nodēvējusi par favorīti, izliekot koeficientu 2,20. Visai līdzvērtīgi bukmeikeri novērtējuši iespējas, ka uzvarēs “Bochum” (3,50) vai būs neizšķirts (3,60).

“Stuttgart” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās sešās no septiņām Bundeslīgas spēlēm. Koeficients, ka pēc pirmajām 45 minūtēm mājiniece būs sausā, ir 1,80.

Pēdējās piecās no septiņām Štutgartes mājas spēlēm Bundeslīgā pēc pārtraukuma nav gūti vairāk nekā vieni vārti. Otrajā puslaikā mazāk par 1,5 vārtiem – koeficients 1,72.

“Bochum” nav izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos pēdējās četrās no piecām Bundeslīgas izbraukuma spēlēm. Uz to, ka komanda otrajās 45 minūtēs negūs vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,83.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Stuttgart" negūs vārtus 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes244
Precīzas130
Zaudētas111
Atgrieztas3
Peļņa:+5,78

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
Saņem 3 x 100% bezriska likmes!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu