5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: Parīze atrodas labākās pozīcijās

Madride, 22:00 @ 09.03.2022

2 no 3!

Ļoti interesanta spēle UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā gaidāma trešdienas vakarā, kad uzvarētājs noskaidrosies Madrides “Real” un Parīzes “Saint-Germain” pārī. Dienu pēc visu mīlētāju svētkiem īstu dāvanu saviem līdzjutējiem sagādāja Kilians Mbapē, kompensācijas laikā izraujot uzvaru PSG – 1:0.

“Real” pēc pirmā dueļa ar PSG nevarēja atslābt, jo komanda cīnās par Spānijas titulu. Ar uzdevumu šajā periodā Madride labi tikusi galā, jo izcīnītas trīs uzvaras pēc kārtas. To nevarētu teikt par “Saint-Germain”, jo trīs spēļu laikā Francijas čempionātā izcīnīta tikai viena uzvara un piedzīvotas divas neveiksmes, tomēr turnīra tabulā PSG atrodas priekšā par 13 punktiem.

Interesanti, ka favorīte šajā spēlē nav. “Real” uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 2,60, PSG panākums novērtēts ar koeficientu 2,65, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,80.

Vismaz trīs vārti gūti “Real” laukumā Čempionu līgā pēdējās 18 spēlēs no 21. Koeficients, ka trešdienas vakarā būs vairāk nekā divi precīzi sitieni, ir 1,64.

“Real” izcēlusies ar vismaz diviem vārtiem pēdējās septiņās no deviņām Čempionu līgas mājas spēlēm. Madridei vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,02.

“Saint-Germain” guvusi vārtus pēc pārtraukuma pēdējās piecās no sešām Čempionu līgas spēlēm. Uz to, ka Parīze būs precīza otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,64.

Rezultāts: “Real” uzvara 3:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.02
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu