40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Parīze atrodas labākās pozīcijās

Madride, 22:00 @ 09.03.2022

2 no 3!

Ļoti interesanta spēle UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā gaidāma trešdienas vakarā, kad uzvarētājs noskaidrosies Madrides “Real” un Parīzes “Saint-Germain” pārī. Dienu pēc visu mīlētāju svētkiem īstu dāvanu saviem līdzjutējiem sagādāja Kilians Mbapē, kompensācijas laikā izraujot uzvaru PSG – 1:0.

“Real” pēc pirmā dueļa ar PSG nevarēja atslābt, jo komanda cīnās par Spānijas titulu. Ar uzdevumu šajā periodā Madride labi tikusi galā, jo izcīnītas trīs uzvaras pēc kārtas. To nevarētu teikt par “Saint-Germain”, jo trīs spēļu laikā Francijas čempionātā izcīnīta tikai viena uzvara un piedzīvotas divas neveiksmes, tomēr turnīra tabulā PSG atrodas priekšā par 13 punktiem.

Interesanti, ka favorīte šajā spēlē nav. “Real” uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 2,60, PSG panākums novērtēts ar koeficientu 2,65, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,80.

Vismaz trīs vārti gūti “Real” laukumā Čempionu līgā pēdējās 18 spēlēs no 21. Koeficients, ka trešdienas vakarā būs vairāk nekā divi precīzi sitieni, ir 1,64.

“Real” izcēlusies ar vismaz diviem vārtiem pēdējās septiņās no deviņām Čempionu līgas mājas spēlēm. Madridei vairāk par 1,5 vārtiem – koeficients 2,02.

“Saint-Germain” guvusi vārtus pēc pārtraukuma pēdējās piecās no sešām Čempionu līgas spēlēm. Uz to, ka Parīze būs precīza otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,64.

Rezultāts: “Real” uzvara 3:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.02
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37