40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: palikšanas duelis

Granada, 17:15 @ 12.03.2022

0 no 2!

Spānijas futbola čempionātā svarīgu spēli par vietas saglabāšanu augstākajā sabiedrībā sestdienas pēcpusdienā aizvadīs “Granada” un “Elche”. Laukuma saimniece ar 29 punktiem ir 14. vietā, izslēgšanas zonai esot priekšā par četriem punktiem, bet krietni saspringtākā pozīcijā ir “Elche” – 17. vieta un tikai punkta pārsvars.

Par ļoti sekmīgu “Granada” nevar uzskatīt šo gadu, jo vēl nav izcīnīts neviens panākums šajā kalendārajā gadā. Tik slikti nav veicies pat “Elche”, jo 2022. gadā izcīnītas četras uzvaras, taču tagad piedzīvotas divas neveiksmes pēc kārtas.

Ar koeficientu 2,30 bukmeikeri novērtējuši “Granada” iespēju beidzot uzvarēt. Uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,30, kamēr “Elche” uzvaras koeficients ir 3,50.

Pēdējās piecās no sešām mājas spēlēm Spānijas čempionātā “Granada” pirmo puslaiku aizvadījusi neizšķirti. Koeficients, ka pēc pirmajām 45 minūtēm neviena no komandām nebūs vadībā, ir 2,00.

“Granada” guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās piecās no septiņām mājas spēlēm Spānijas čempionātā. Mājiniekiem vairāk par 0,5 vārtiem otrajā puslaikā – koeficients 1,78.

Rezultāts: “Elche” uzvara 1:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: neizšķirts pēc 1. puslaika
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37