40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Ņūkāsla spēlē labi

Ņūkāsla, 16:00 @ 13.02.2022

2 no 2!

Ņūkāslas “United” turpina cīnīties par vietas saglabāšanu Anglijas Premjerlīgā, jo atrodas pēdējā vietā, kas ļauj saglabāt pozīciju augstākajā sabiedrībā, turklāt pēdējās divās spēlēs izcīnītas uzvaras pār “Everton” un Līdsas “United”, pirms tam sadalot punktus ar “Watford”.

Arī “Aston Villa” ļoti par pēdējiem rezultātiem nevar sūdzēties – neizšķirti pret Līdsas “United” un Mančestras “United”, bet panākums pret “Everton”. Turnīra tabulā “Aston Villa” atrodas praktiski viducī, bez lielām iespējām pretendēt uz ko nopietnāku, tiesa, nedrīkst nepazaudēt modrību, jo lejasgala komandas vienmēr ir izsalkušas.

Neskatoties uz panākumu sēriju, ar koeficientu 2,60 par spēles minimālu favorīti tiek nosaukta “Aston Villa”. Koeficients uz “United” panākumu ir 2,75, kamēr neizšķirta varbūtība novērtēta ar koeficientu 3,55.

Pēdējās 12 savstarpējās spēles Ņūkāslas laukumā “United” nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Uz to, ka “United” arī svētdien nezaudēs (dubultiespēja 1X), var uzlikt ar koeficientu 1,60.

Pēdējās sešās savstarpējās spēlēs Ņūkāslas laukumā komandas nav guvušas vairāk par diviem vārtiem. Svētdienas vakarā mazāk par 2,5 vārtiem – koeficients 2,03.

Rezultāts: “United” uzvara 1:0 (1:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: mazāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.03
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37