40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Makss Verstapens kļūs par pasaules čempionu Japānas posmā

Suzuka, 8:00 @ 09.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Jau šajā nedēļas nogalē par 2022. gada Pirmās formulas (F1) čempionu priekšlaicīgi var tikt kronēts Nīderlandes pilots Makss Verstapens. Lai to paveiktu, viņam ir jāspēj izcīnīt 26 punkti, proti, uzvarēt Suzukas “Grand Prix” un uzrādīt sacensību ātrāko apli.

Iepriekšējie rezultāti

Verstapens pēc smagnēja sezonas sākuma (nefinišēja divos no pirmajiem trīs posmiem) ir demonstrējis iespaidīgu dominanci un pirms Japānas posma ar 341 punktu ir kopvērtējuma līderis, kamēr otrajā vietā esošais “Ferrari” pilots Šarls Leklērs ir ir ticis pie 237 punktiem. Jāpiebilst, ka turpat blakus Leklēram ar 235 punktiem ir Verstapena komandas biedrs Serhio Peress.

Koeficienti un trendi

Jautājumi par to, kurš šosezon kļūs par čempionu, vairs nav aktuāls. Vienīgā intriga ir par to, kad Verstapens to paveiks. Pēc Japānas posma sekos vēl četri – ASV, Meksikas, Brazīlijas un Abū Dabī, taču iespēja, ka Verstapens kļūs par divkārtēju čempionu tieši Japānā, izcīnot uzvaru un uzrādot ātrāko apļa laiku, ir novērtēta ar koeficientu 2.00.

Tomēr, ja nīderlandietis uzvar posmā, bet netiek pie ātrākā apļa, svinības vēl tiks atliktas. Verstapenam gan ir visi priekšnosacījumi, lai dominētu Suzukas trasē, jo viņš svētdien braucienu sāks no “pole position”. Tikmēr iespējamība, ka Japānā panākumu gūs Leklērs, ir 5.00.

Lai arī “Ferrari” komandai, kuru pārstāv Leklērs un Karloss Sainss, šosezon iet kā pa kalniem, sagaidāms, ka abi braucēji finišēs TOP 10 (1.25). Savukārt iespēju, ka trasē izbrauks drošības mašīna, bukmeikeri novērtējuši ar 1.23, bet pilots, kurš sacensību laikā pirmais varētu doties boksos, ir Miks Šūmahers (12.00).

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: Makss Verstapens kļūs par pasaules čempionu Japānas posmā
Veikt likmi
KategorijaF1
Koeficients 2.00
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37