Lorjāna, 22:00 @ 16.05.2021

2 no 3!

Francijas futbola čempionātā pašā svētdienas vakarā “Lorient” tiksies ar “Metz”. Šis mačs ir ļoti svarīgs “Lorient”, jo komanda turnīra tabulā atrodas vienu vietu virs pārspēlēm par palikšanu līgā, turklāt starpība ir tikai punkts, savukārt “Metz” divas kārtas pirms čempionāta beigām ir 10. vietā ar 46 punktiem, tiesa, līdz Eirokausiem aizķerties nav iespējams.

“Lorient” pagājušajā nedēļā zaudēja “Lyon”, taču pirms tam izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas. Ar spīdošiem rezultātiem nevar dižoties “Metz”, kas tikai 2. maijā izcīnīja pirmo uzvaru čempionātā kopš 27. februāra.

Bukmeikeri par favorīti svētdienas vakarā izlikuši “Lorient”, piedāvājot koeficientu 1,61. Otrs reālākais scenārijs ir neizšķirts (koeficients 4,00), bet “Metz” uzvara novērtēta ar 5,40.

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Pēdējās astoņās no 10 spēlēm ar “Lorient” dalību Francijas līgā abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka arī šajā mačā katra no komandām gūs vismaz pa vieniem vārtiem, ir 1,83.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās astoņās no 12 “Lorient” mājas spēlēm. Vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 1,81.

“Metz” nav zaudējusi pēdējās septiņas no 10 Francijas līgas izbraukuma spēlēm (piecas uzvaras un divi neizšķirti). Uz šāda scenārija piepildīšanos (dubultiespēja X2) var uzlikt ar koeficientu 2,18.

Rezultāts: “Lorient” uzvara 2:1 (1:0)

Centrējums – Eiropas futbola preview (15./16. maijs)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.81
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
8
Precīzas
5
Zaudētas
3
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
124
Precīzas
66
Zaudētas
57
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT