Londona, 19:30 @ 10.04.2021

2 no 2!

Anglijas Premjerlīgā sestdien mačs starp divām Londonas komandām – “Crystal Palace” un “Chelsea”. Ar 38 punktiem 30 mačos “Crystal Palace” atrodas 12. vietā un sezonas atlikušajā daļā par neko īsti necīnās, savukārt “Chelsea” šobrīd ir 5. labākā komanda, bet tikai viens punkts šķir no vietas UEFA Čempionu līgā.

Populārākais iznākums pēdējos piecos “Cyrstal Palace” mačos ir neizšķirts – trīs neizšķirti, viena uzvara un viens zaudējums. “Chelsea” turpina cīņu arī UEFA Čempionu līgā un pēc 2:0 uzvaras pār “Porto” ir labās pozīcijās, lai iekļūtu pusfinālā. Iepriekšējā Premjerlīgas spēlē “Chelsea” negaidīti zaudēja “West Bromwich”, tiesa no 29. minūtes klubs bija mazākumā.

Tiek prognozēts, ka “Chelsea” spēli pabeigs kā uzvarētāja, un par to liecina koeficients 1,54. Neizšķirta iespēja novērtēta ar koeficientu 4,00, savukārt “Crystal Palace” uzvaras koeficients ir 6,60.

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm “Chelsea” ir guvusi vismaz divus vārtus. Koeficients, ka arī šajā spēlē “Chelsea” gūs vairāk par 1,5 vārtiem, ir 1,75.

Spēlējot “Crystal Palace” laukumā, “Chelsea” guvusi vārtus 1. puslaikā pēdējās piecās reizēs no sešām. Uz šī notikuma piepildīšanos sestdienas vakarā koeficients ir 1,70.

Rezultāts: “Chelsea” uzvara 4:1 (3:0)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Standings provided by SofaScore LiveScore

 

Prognoze: "Chelsea" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.75
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
23
Precīzas
16
Zaudētas
6
Atgrieztas
1
Peļņa:
Likmes
161
Precīzas
88
Zaudētas
70
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT