40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Liverpool” nevar atļauties zaudēt punktus

Birmingema, 22:00 @ 10.05.2022

1 no 2!

Otrdienas vakarā norisināsies viena pārceltā Anglijas Premjerlīgas spēle – “Aston Villa” pret “Liverpool”. Laukuma saimniece atlikušajā sezonas daļā var pacīnīties tikai par augstāku vietu tabulā, kas kopumā neko nemainīs, kamēr “Liverpool” vēl cīnās par Premjerlīgas titulu.

Iepriekšējās spēles

Neskatoties uz to, ka “Aston Villa” praktiski neko nevajag, komanda spēlējusi atzīstami, jo pēdējos trīs mačos izcīnīti septiņi punkti. Vispirms spēlēts neizšķirti ar Lesteras “City”, bet pēc tam panākumi pret “Norwich” un “Burnley”.

Pagājušajā nedēļā “Liverpool” garantēja vietu UEFA Čempionu līgas finālā, bet, iespējams, pazaudēja cerības uz Premjerlīgas titulu. Sestdien komanda spēlēja neizšķirti ar “Tottenham”, savukārt “City” svētdien izcīnīja uzvaru, līdz ar to komandu starpā tagad ir trīs punkti. Atlikušajās trīs spēlēs Liverpūlei jācer uz Mančestras klupienu, lai atgrieztos cīņā par 1. vietu.

Koeficienti un trendi

Protams, ka galvenā favorīte uz panākumu ar koeficientu 1,46 ir “Liverpool”. Iespēja, ka pēc 90 minūtēm būs neizšķirts, novērtēta ar koeficientu 4,90, bet “Aston Villa” uzvaras koeficients ir 7,25.

Pēdējās 13 no 17 savstarpējām spēlēm Premjerlīgā 1. puslaikā uzvarējusi komanda, neielaižot vārtus. Koeficients, ka šāds scenārijs piepildīsies arī otrdienas vakarā, ir 1,68.

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm “Liverpool” uzvarējusi otrajā puslaikā. Uz to, ka Liverpūle būs pārāka otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 1,72.

Rezultāts: “Liverpool” uzvara 2:1 (1:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Liverpool" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37