Meca, 22:00 @ 09.04.2021

0 no 2!

Francijas futbola čempionātā piektdienas vakarā spēle starp “Metz” un “Lille”. Laukuma saimniece “Metz” ar 42 izcīnītiem punktiem dala 9. un 10. vietu turnīra tabulā, bet “Lille” atguvusi līderes godu – 66 punkti un 1. vieta.

Interesanti, ka pēc izlašu pauzes “Metz” aizvadījusi divas spēles, abas pret “Monaco”, turklāt abās reizēs piedzīvoja zaudējumus, lai gan Francijas kausā tika zaudēts tikai pēcspēles sitienu sērijā. Pagājušās nedēļas nogalē “Lille” tikās ar Francijas grandu Parīzes “Saint-Germain”, ko izdevās pārspēt ar 1:0, tādējādi iegūstot līdervienības statusu.

Piedāvājums jaunajiem klientiem!

3 x 11 EURbezriska likmes

Uz “Lille” komandas uzvaru pēc 90 minūtēm ir koeficients 1,70, neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,45, savukārt “Metz” panākumam piešķirts koeficients 5,30.

“Meta” guvusi vārtus pēdējās 10 no 13 Francijas čempionāta spēlēm. Koeficients, ka Mecas komanda būs precīza arī šajā spēlē, ir 1,82.

Pēdējās septiņās no deviņām izbraukuma spēlēm Francijas līgā “Lille” ir izdevies uzvarēt pirmo puslaiku. Uz to, ka “Lille” gūs vairāk vārtus arī piektdienas mača pirmajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,35.

Rezultāts: “Lille” uzvara 2:0 (0:0)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prognoze: "Metz" gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
36
Precīzas
19
Zaudētas
17
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
79
Precīzas
45
Zaudētas
33
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021