5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: kāda būs rezultativitāte?

Valensija, 19:30 @ 15.05.2022

2 no 2!

Priekšpēdējās cīņas Spānijas futbola čempionātā risināsies svētdienas vakarā. Sanācis tā, ka savā starpā tiksies pēdējo divu vietu īpašnieces – “Levante” un “Alaves”. Līdz kārotajai 17. vietai, kas garantētu palikšanu čempionātā, komandas šķir attiecīgi seši un četri punkti.

Iepriekšējās spēles

“Levante” pēdējo spēļu rezultāti nav nemaz tik slikti, taču sakarīgais futbols, iespējams, ticis demonstrēts par vēlu. Komanda ceturtdien zaudēja Madrides “Real”, bet pirms tam četru spēļu laikā izdevās divreiz uzvarēt un vienreiz noslēgt spēli ar neizšķirtu.

“Alaves” uzvaras mijušās ar zaudējumiem, jo piecu spēļu nogrieznī trīs panākumi un divas neveiksmes, turklāt viena no uzvarām bijusi pret UEFA Čempionu līgas pusfinālisti “Villarreal”.

Koeficienti un trendi

Nelielā favorītes statusā atrodas “Levantes”, kuras panākums novērtēts ar koeficientu 2,50. Otrs reālākais scenārijs ir “Alaves” uzvara (2,90), bet neizšķirta koeficients ir 3,61.

Vismaz trīs vārti gūti pēdējās astoņās no desmit “Alaves” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā. Vairāk nekā 2,5 vārti – koeficients 1,83.

“Levante” guvusi vismaz divus vārtus pēdējās sešās no septiņām mājas spēlēm “La Liga”. Uz to, ka mājiniekiem būs vairāk par 1,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 2,13.

Rezultāts: “Levante” uzvara 3:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu