40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Juventus” saņems mazāk nekā 1,5 dzeltenās kartītes pret PSG

Turīna, 22:00 @ 02.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ “Juventus” zaudējumā ar 1:2 saņēma trīs dzeltenās kartītes

UEFA Čempionu līgā trešdien noslēdzas grupu turnīra fāze. H apakšgrupā pēdējā kārtā intrigas vairs nav, jo dalību “play-off” jau iepriekš nodrošinājušas Parīzes “Saint-Germain” (PSG) un Lisabonas “Benfica”, bet aiz strīpas palikušas Turīnas “Juventus” un “Maccabi Haifa”. Šodien Turīnā savstarpējo spēli aizvadīs PSG un “Juventus”.

Iepriekšējie rezultāti

PSG šajā Čempionu līgas grupu turnīrā spēlējuši visai stabili, izcīnot trīs uzvaras un divreiz cīnoties neizšķirti (abas reizes pret “Benfica”). Tikmēr “Juventus” šī ČL sezona bijusi katastrofa, jo piedzīvoti četri zaudējumi un izcīnīta tikai viena uzvara, kas likumsakarīgi “vainagojies” ar neiekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Koeficienti un tendences

“Juventus” sešās no pēdējām astoņām mājas spēlēm Čempionu līgā nav saņēmusi vairāk par vienu dzelteno kartīti. Koeficients uz to, ka šajā mačā Turīna saņems mazāk nekā 1,5 brīdinājumus ir 2.70. Bukmeikeri piedāvā arī apvienotu likmi (2.85) uz to, ka 1) PSG uzvarēs, 2) abas komandas gūs vārtus un 3) mačā būs vērojami vairāk nekā 2,5 vārti.

Iespējamas arī likmes uz konkrētiem vārtu guvējiem, piemēram, ka ar goliem atzīmēsies PSG superzvaigznes Kilians Mbapē (1.88) un Lionels Mesi (2.20), kā arī “Juventus” futbolisti Moizs Kīns (3.40) un Filips Kostičs (4.00). Tāpat iespējams prognozēt stūra sitienu skaitu – koeficients uz to, ka mačā kopējais stūru skaits pārsniegs 10,5 ir 2.25.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: "Juventus" pret PSG saņems mazāk nekā 1,5 dzeltenās kartītes
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37