5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: Īrija un Armēnija spēlēs mazrezultatīvi

Dublina, 21:45 @ 27.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

UEFA Nāciju līgas B līgas pirmās grupas spēlē Īrijas izlase savā laukumā cīņā par trešo vietu grupā sacentīsies pret Armēnijas izlasi, kura šobrīd atrodas turnīra tabulas pēdējā vietā, bet ar uzvaru var apsteigt īrus.

Iepriekšējie rezultāti

Īrijas izlase šo ciklu aizvadījusi vāji, piecās spēļu kārtās tiekot pie četriem punktiem, viena uzvara pret skotiem, kā arī neizšķirts ar Ukrainu, bet pārējās spēlēs piedzīvoti zaudējumi, līdz ar to komanda ilgāku laiku vairs nav cīņā par uzvaru grupā, šobrīd galvenais uzdevums nosargāt vietu B līgā. Vakara pretiniece Armēnija nav izcēlusies ar labākiem rezultātiem, visa cikla laikā jeb piecās aizvadītajās spēlēs tikusi pie vienas uzvaras, tieši šī vienīgā uzvara bija pret Īriju pirmajā aplī mazrezultatīvā spēlē.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka otrdienas vakarā uzvarēs Īrijas izlase, izliekot koeficientu 1.34. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 5.50 , savukārt Armēnijas izlases panākums novērtēts ar koeficientu 13.00.

Īrijas izlases pēdējās septiņās no septiņām mājās spēlēm abas komandas neguva vārtus. Koeficients, ka abas komandas  šovakar negūs vārtus, ir 1.57

Īrijas izlases pēdējās sešās no septiņām mājas spēlēm komandas kopā neguva vairāk kā divus vārtus. Koeficients, ka komandas neiesitīs vairāk par 2.5 vārtiem, ir 1.93.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognozes un trendi: Īrijas un Armēnijas spēlē kopējais vārtu skaits zem 2.5
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.93
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas9
Zaudētas11
Atgrieztas0
Peļņa:-0,87
Prognozes286
Precīzas154
Zaudētas129
Atgrieztas3
Peļņa:+14,25

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu