5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: iespēja atgriezties uz panākumu takas

Liverpūle, 17:00 @ 12.02.2022

1 no 3!

Anglijas Premjerlīgā sestdienas pēcpusdienā tiksies komandas, kuras turnīra tabulā atrodas viena otrai blakus jeb 16. vietā esošā “Everton” uzņems pozīciju augstāk esošo Līdas “United”. Pirms dažām dienām “Everton” piedzīvoja neveiksmi pret Ņūkāslas “United” un kopumā nav uzvarējusi Premjerlīgā kopš 6. decembra.

“United” šajā nedēļā rezultatīvā duelī sadalīja punktus ar “Aston Villa” (3:3), pirms tam piekāpās tai pašai Ņūkāslai, bet visai negaidīti izdevās apspēlēt “West Ham United”.

Pirms gaidāmās cīņas favorītes statusā ar koeficientu 2,32 atrodas “Everton”. Otra reālākā iespēja ir “United” uzvara (3,05), bet uz to, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, var uzlikt ar koeficientu 3,75.

Pēdējās septiņās no astoņām “Everton” Premjerlīgas spēlēm, kā arī pēdējos sešos no astoņiem “United” mačiem abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka abas vienības gūs vismaz vienus vārtus sestdien, ir 1,60.

Vismaz trīs vārti bijuši pēdējās septiņās no astoņām “Everton” Premjerlīgas spēlēm un pēdējās sešās no astoņām “United” spēlēm. Vairāk par 2,5 vārtiem – koeficients 1,70.

Pēdējās sešās no astoņām “Everton” spēlēm pēc pārtraukuma komandas guvušas vismaz divus vārtus. Uz to, ka otrajās 45 minūtēs būs vairāk par 1,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,88.

Rezultāts: “Everton” uzvara 3:0 (2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: vairāk par 2,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu