40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Hotspur” turpinās mocīties pret neērtu pretinieku

Liverpūle, 22:00 @ 03.04.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Everton” – Totenhemas “Hotspur” 1:1 (0:0)

Šovakar Anglijas premjerlīgas 29. kārtas spēlē Totenhemas “Hotspur” viesos spēkosies ar vienu no saviem neērtākajiem pretiniekiem Liverpūles “Everton”.

Iepriekšējie rezultāti

“Everton” šī sezona ir visai briesmīga, jo pēc 28 mačiem Liverpūles komanda atrodas izkrišanas zonā jeb 18. vietā. Tomēr premjerlīgas tabula ir ļoti blīva un pāris uzvaras/neizšķirti var visu pilnībā izmainīt. Tikmēr “Hotspur” ieņem augsto piekto vietu, taču šis klubs apzinās, ka “Everton” prot viņiem iekost.

“Everton” pēdējos mačus spēlē salīdzinoši labi, nezaudējot jau trijus pēc kārtas un kopā sakrājot piecus punktus, kas saglabā izredzes uz palikšanu premjerlīgā. Interesanti, ka “Hotspur” ir identiska bilance pēdējos trīs mačos, proti, viena uzvara un divi neizšķirti, taču Totenhemas kontekstā to var uzskatīt drīzāk par neveiksmīgu periodu, zinot, ka šis klubs cīnās par augstām vietām.

Koeficienti un tendences

Jau iepriekš tika minēts, ka “Everton” ir neparocīga pretiniece “Hotspur”. Statistika liecina, ka 12 no 15 pēdējām savstarpējām premjerlīgas spēlēm Liverpūlē, “Everton” ir vai nu uzvarējusi vai spēlējusi neizšķirti pret Totenhemu. Koeficients uz šādu iespējamību ir 1.74. Vairāk gan bijuši neizšķirti (9) nekā uzvaras (3), taču tas nemaina faktu, ka “Hotspur” pēdējā laikā ir klājies grūti pret “Everton”.

Citi iznākumi

  • 1.89 – abas komandas gūs vārtus
  • 2.15 – otrais puslaiks būs rezultatīvāks nekā pirmais
  • 2.20 – Harijs Keins gūs vārtus
  • 2.32 – vairāk nekā 10,5 stūra sitieni
  • 2.52 – “Hotspur” biežāk atradīsies aizmugures stāvoklī
  • 2.63 – Alekss Ivobi (“Everton”) izpildīs vairāk nekā 1,5 sitienus
  • 3.10 – “Hotspur” nopelnīs vairāk kartiņas
Prognozes rezultāts:Precīza
"Everton" uzvarēs vai spēlēs neizšķirti pret "Hotspur"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.74
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37