40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Grizzlies” uzvarēs “Pistons”, Detroitai piedzīvojot 100% zaudējumus pirmssezonā

Detroita, 2:00 @ 14.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Detroitas “Pistons” – Memfisas “Grizzlies” 111:126

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmssezona tuvojas noslēgumam. Kopumā palikušas vēl 11 pārbaudes spēles, kuras tiks izspēlētas līdz 15. oktobrim. Viena no čempionāta interesantākajām komandām Memfisas “Grizzlies” naktī uz piektdienu pēdējā pārbaudes mačā cīnīsies ar Detroitas “Pistons”, kas zaudējuma gadījumā pirmssezonas spēļu ciklu pabeigs ar 100% zaudējumiem.

 

Iepriekšējie rezultāti

“Grizzlies” līdz šim četrās pārbaudes spēlēs ir divas uzvaras, kā arī ciesti divi zaudējumi, savukārt “Pistons” ir zaudējusi visās trijās cīņās. Lai arī pārbaudes spēles parasti ir tikai informatīva rakstura un tās ne vienmēr atspoguļo objektīvo komandu spēku samēru, tomēr “Pistons” ir uzskatāma par vienu no nākmās sezonas pastarītēm, kamēr “Grizzlies”, visdrīzāk, cīnīsies par augstām vietām Rietumu konferencē.

 

Koeficienti un tendences

“Grizzlies” spēlei pieies nopietni, jo citu treniņspēļu komandai vairs nebūs. Sagaidāms, ka Memfisa ar savu superzvaigzni Dža Morantu priekšgalā centīsies šo maču aizvadīt maksimāli tuvu tam, kā komanda plāno spēlēt regulārajā čempionātā. Bukmeikeri prognozē, ka abas komandas kopā mačā gūs virs 211 punktiem (1.91), kā arī, ka “Grizzlies” būs vadībā pēc katras ceturtdaļas (2.39).

Bukmeikeri tostarp piedāvā likmi uz to, vai mača kopējais punktu skaits būs nepāra (1.80) vai arī pāra skaitlis (1.90). Drosmīgākie likmju veicēji var mēģināt prognozēt papildlaika iespējamību, kas novērtēta ar koeficientu 9.20.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: "Grizzlies" uzvarēs "Pistons", Detroitai piedzīvojot 100% zaudējumus pirmssezonā
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.40
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37