5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: grandu duelis

Parīze, 22:00 @ 15.02.2022

0 no 3!

UEFA Čempionu līgā otrdien sāksies astotdaļfināla cīņas. Viens no aizraujošākajiem dueļiem noteikti būs starp Parīzes “Saint-Germain” un Madrides “Real”. Pēdējo mēnešu laikā Francijas grands zaudējis tikai divas reizes – novembra beigās Čempionu līgā neveiksme pret Mančestras “City”, bet janvāra pēdējā dienā neveiksme Francijas kausa astotdaļfinālā.

Ja PSG atrodas drošā vadībā Francijas čempionātā, tad “Real” pārsvars ir tikai četri punkti, turklāt pēdējā spēlē neizšķirts ar “Villarreal”. Arī Madride pēdējā laikā zaudējusi tikai divas reizes – vienreiz vietējā čempionātā, bet nesenākā neveiksme bija Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfinālā.

Pirmajā spēlē bukmeikeri par favorīti uzskata PSG, izliekot koeficientu 2,05. Uz “Real” panākumu var uzlikt ar koeficientu 3,65, bet neizšķirts pēc 90 minūtēm novērtēts ar koeficientu 3,90.

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm UEFA Čempionu līgā PSG guvusi vārtus pirmajā puslaikā. Koeficients, ka Parīze būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, ir 1,75.

“Real” uzvarējusi otrajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Čempionu līgas spēlēm. Uz to, ka Madride būs pārāka arī šī mača otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 3,55.

“Real” guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās sešās Čempionu līgas spēlēs. Madridei vairāk par 0,5 vārtiem otrajā puslaikā – koeficients 1,82.

Rezultāts: PSG uzvara 1:0 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" gūs vārtus otrajā puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu