Prognozes un trendi: grandu duelis

Parīze, 22:00 @ 15.02.2022

0 no 3!

UEFA Čempionu līgā otrdien sāksies astotdaļfināla cīņas. Viens no aizraujošākajiem dueļiem noteikti būs starp Parīzes “Saint-Germain” un Madrides “Real”. Pēdējo mēnešu laikā Francijas grands zaudējis tikai divas reizes – novembra beigās Čempionu līgā neveiksme pret Mančestras “City”, bet janvāra pēdējā dienā neveiksme Francijas kausa astotdaļfinālā.

Ja PSG atrodas drošā vadībā Francijas čempionātā, tad “Real” pārsvars ir tikai četri punkti, turklāt pēdējā spēlē neizšķirts ar “Villarreal”. Arī Madride pēdējā laikā zaudējusi tikai divas reizes – vienreiz vietējā čempionātā, bet nesenākā neveiksme bija Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfinālā.

Pirmajā spēlē bukmeikeri par favorīti uzskata PSG, izliekot koeficientu 2,05. Uz “Real” panākumu var uzlikt ar koeficientu 3,65, bet neizšķirts pēc 90 minūtēm novērtēts ar koeficientu 3,90.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm UEFA Čempionu līgā PSG guvusi vārtus pirmajā puslaikā. Koeficients, ka Parīze būs precīza pirmo 45 minūšu laikā, ir 1,75.

“Real” uzvarējusi otrajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Čempionu līgas spēlēm. Uz to, ka Madride būs pārāka arī šī mača otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 3,55.

“Real” guvusi vārtus otrajā puslaikā pēdējās sešās Čempionu līgas spēlēs. Madridei vairāk par 0,5 vārtiem otrajā puslaikā – koeficients 1,82.

Rezultāts: PSG uzvara 1:0 (0:0)

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Real" gūs vārtus otrajā puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.82
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
17
Precīzas
9
Zaudētas
8
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT