40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Granada” šogad nav uzvarējusi

Valensija, 19:30 @ 05.03.2022

2 no 2!

Spānijas futbola čempionātā devītās īpašniece “Valencia” savā laukumā uzņems “Granada”, kas atrodas 17. vietā jeb pēdējā pozīcijā, kas garantē vietas saglabāšanu augstākajā līgā. Augusta beigās komandas pirmo reizi tikās savā starpā, bet uzvarētājs netika noskaidrots, spēlējot 1:1.

Šī nedēļa “Valencia” bijusi pozitīva, jo komanda trešdien iekļuva Spānijas Karaļa kausa finālā. Pagājušajā nedēļas nogalē Valensija pārtrauca divu neveiksmju sēriju, pieveicot “Mallorca”. Jaunais gads bijis ļoti neveiksmīgs “Granada”. Decembra beigās komandai divas uzvaras, ieskaitot pār čempioni “Atletico”, bet šogad trīs neizšķirti un pieci zaudējumi.

Ar koeficientu 1,83 bukmeikeri novērtējuši “Valencia” iespēju uzvarēt sestdienas pēcpusdienā. Koeficients, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, ir 3,75, kamēr vismazāk ticamais scenārijs ir “Granada” uzvara – koeficients 4,75.

Pēdējās četrās savstarpējās spēlēs abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka katra no komandām sestdien gūs vismaz vienus vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,90.

Pēdējās astoņās no desmit “Granada” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā pēc pirmā puslaika fiksēts neizšķirts. Koeficients, ka pēc pirmajām 45 minūtēm uz tablo būs vienāds rezultāts, ir 2,15.

Rezultāts: “Valencia” uzvara 3:1 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.90
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37