Prognozes un trendi: “Granada” šogad nav uzvarējusi

Valensija, 19:30 @ 05.03.2022

2 no 2!

Spānijas futbola čempionātā devītās īpašniece “Valencia” savā laukumā uzņems “Granada”, kas atrodas 17. vietā jeb pēdējā pozīcijā, kas garantē vietas saglabāšanu augstākajā līgā. Augusta beigās komandas pirmo reizi tikās savā starpā, bet uzvarētājs netika noskaidrots, spēlējot 1:1.

Šī nedēļa “Valencia” bijusi pozitīva, jo komanda trešdien iekļuva Spānijas Karaļa kausa finālā. Pagājušajā nedēļas nogalē Valensija pārtrauca divu neveiksmju sēriju, pieveicot “Mallorca”. Jaunais gads bijis ļoti neveiksmīgs “Granada”. Decembra beigās komandai divas uzvaras, ieskaitot pār čempioni “Atletico”, bet šogad trīs neizšķirti un pieci zaudējumi.

Ar koeficientu 1,83 bukmeikeri novērtējuši “Valencia” iespēju uzvarēt sestdienas pēcpusdienā. Koeficients, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, ir 3,75, kamēr vismazāk ticamais scenārijs ir “Granada” uzvara – koeficients 4,75.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Pēdējās četrās savstarpējās spēlēs abas komandas guvušas vārtus. Uz to, ka katra no komandām sestdien gūs vismaz vienus vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,90.

Pēdējās astoņās no desmit “Granada” izbraukuma spēlēm Spānijas čempionātā pēc pirmā puslaika fiksēts neizšķirts. Koeficients, ka pēc pirmajām 45 minūtēm uz tablo būs vienāds rezultāts, ir 2,15.

Rezultāts: “Valencia” uzvara 3:1 (0:0)

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
15
Precīzas
8
Zaudētas
7
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT