40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Granada” pret “Villarreal”

Granada, 15:00 @ 03.04.2021

0 no 2!

Pēc izlašu pārtraukuma atsāksies Eiropas futbola čempionāti, ieskaitot Spānijas “La Liga”. “Granada”, kas turnīra tabulā ieņem 8. vietu, savā laukumā spēlēs pret “Villarreal”, kas atrodas tikai pozīciju augstāk, tiesa, komandu starpā ir septiņi punkti.

Martā “Granada” aizvadīja trīs spēles Spānijas čempionātā un izcīnīja tikai vienu uzvaru. UEFA Eiropas līgas astotdaļfinālā komanda pārspēja “Molde”, tiesa, ceturtdaļfinālā būs ļoti bīstams pretinieks – Mančestras “United”. “Villarreal” martā izcīnīja divas uzvaras trijos “La Liga” mačos, kā arī kvalificējās Eiropas līgas labāko astotniekam, kur nākamnedēļ uzsāks savu dueli pret Zagrebas “Dinamo”.

Bukmeikeri sestdienas cīņā par favorīti uzskata “Villarreal”, uz kuras uzvaru ir koeficients 2,10. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,15, savukārt “Granada” uzvarai piešķirts koeficients 3,80.

Apskatot tendences, acīs krīt tas, ka “Granada” guvusi vārtus visu pēdējo septiņu “La Liga” spēļu otrajos puslaikos. Uz to, ka arī sestdien komanda būs precīza mača otrajā daļā, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

Pēdējās septiņās no astoņām Spānijas čempionāta spēlēm ar “Villarreal” piedalīšanos abas komandas guvušas vārtus. Ar koeficientu 1,85 apzīmēta iespēja, ka tas notiks arī sestdien.

Rezultāts: “Villarreal” uzvara 3:0 (2:0)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: abas komandas gūs vārtus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.85
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37