40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Gan “City”, gan “Hotspur” gūs vārtus savstarpējā spēlē

Mančestra, 22:00 @ 19.01.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ Mančestras “City” – Totenhemas “Hotspur” 4:2 (0:2)

Šovakar vienīgajā Anglijas premjerlīgas mačā Mančestras “City” savā laukumā uzņems Totenhemas “Hotspur”. Tā būs septītās kārtas pārceltā spēle.

Iepriekšējie rezultāti

Abas vienības atrodas Eirokausu zonā, taču labāk veicas “City”, kas ar 39 punktiem ieņem otro vietu, kamēr “Hotspur” ar 33 punktiem ir piektā. Mančestrai pēdējā laikā neveicas pārāk labi, jo piedzīvoti divi zaudējumi pēc kārtas. Arī Totenhemai aizvadītaja spēlē nācās piedzīvot zaudējumu, piekāpjoties līderei Londonas “Arsenal”. Savukārt pēdējos sešos abu vienību savstarpējos dueļos četrreiz pārāka bijusi “Hotspur”.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām astoņām savstarpējām premjerlīgas spēlēm Mančestrā vārtus guvušas abas komandas. Koeficients, ka abi klubi iesitīs golus arī šajā spēlē ir 1.94. Pieejama arī apvienotā likme (2.10) uz to, ka 1) “City” uzvarēs, 2) kopumā tiks gūti virs 2,5 vārtiem un ka 3) ar precīzu sitienu atzīmēsies Erlings Hālands. Futbola faniem pieejamas arī cita veida prognozes, piemēram, ka tiks piešķirts 11 metru sitiens (2.95) vai arī sarkanā kartīte (5.75).

 

Prognozes rezultāts:Precīza
Gan "City", gan "Hotspur" gūs vārtus savstarpējā spēlē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.94
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37