40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: divu dažādu līmeņu komandu tikšanās

Mitišķi, 16:00 @ 04.01.2022

2 no 2!

KHL otrdien norisināsies tikai viena spēle. Plkst. 16:00 visa turnīra vājākā komanda Pekinas “Kunlun Red Star” uzņems Sanktpēterburgas SKA. 44 spēļu laikā “Kunlun Red Star” pratusi tikt pie 25 punktiem, kas dod pēdējo vietu turnīrā, kamēr SKA aizvadījusi tikpat daudz spēļu, taču izcīnījusi 62 punktus, kas dod 2. vietu Rietumos un 4. kopumā.

Decembri “Kunlun Red Star” iesāka ar uzvaru, taču tad sekoja desmit zaudējumi pēc kārtas. Punktiņus gan izdevies sakrāt, četriem mačiem noslēdzoties papildlaikā vai pēcspēles metienu sērijā. SKA gadu pabeidza ar uzvaru pār citu pastarīti “Admiral”, pirms tam četru spēļu nogrieznī triumfējot trīsreiz.

Spēles favorīte, protams, ir SKA, uz kuru var uzlikt ar koeficientu 1,31. Iespēja, ka nepietiks ar 60 minūtēm uzvarētāja noskaidrošanai, novērtēta ar koeficientu 6,75, savukārt “Kunlun Red Star” panākums novērtēts ar koeficientu 8,25.

Pēdējās septiņās no desmit tikšanās reizēm pirmajā periodā gūti vismaz divi vārti. Uz to, ka pirmajās 20 minūtēs būs vairāk par 1,5 gūtiem vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,86.

“Kunlun Red Star” nav izdevies izcelties ar precīzu metienu trešajā periodā pēdējās septiņās no deviņām savstarpējām spēlēm. Koeficients, ka komanda arī šoreiz trešajā periodā paliks “sausā”, ir 1,75.

Rezultāts: SKA uzvara 5:1 (3:0; 0:1; 2:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: pirmajā periodā vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.86
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37