40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Dinamo nezaudēs ar lielu vārtu deficītu

Milāna, 19:45 @ 14.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas grupu turnīrā trešdienas vakarā turpināsies otrā spēļu kārta ar vēl vairākām intriģējošām spēlēm, vienā no tām E grupā Itālijas futbola smagsvars “AC Milan” savā laukumā tiksies pret pirmās kārtas lielākā pārsteiguma autori Zagrebas “Dinamo”, kura pieveica Londonas “Chelsea”.

Iepriekšējie rezultāti

“AC Milan” sezonu iesākusi pietiekami stabili un sekmīgi, kā to vēlētos arī kluba fani un atbalstītāji, vietējā čempionātā sešās spēļu kārtās izcīnīti četrpadsmit punkti un trešā vieta turnīra tabulā, kā arī ar divpadsmit gūtajiem vārtiem, komanda ir otra rezultatīvākā komanda līgā, kā arī nav vēl piedzīvojusi nevienu spēli. Pirmajā UEFA Čempionu līgas grupu turnīra kārtā Milāna negaidīti zaudēja punktus pret Zalcburgas “Red Bull” nospēlējot neizšķirti. Vakara pretinieki Milānai būs Zagrebas “Dinamo”, kas ir teicami iesākusi sezonu, vietējā Horvātijas līgā deviņās spēļu kārtās divdesmit pieci punkti un desmit punktu pārsvars pār otro vietu. Sekmīgo sniegumu vietējā līgā izdevies pārnest arī uz UEFA Čempionu līgu, kur grupu turnīra pirmajā kārtā pieveikta Londonas “Chelsea” un negaidīti komanda atrodas E grupas galvgalī.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka otrdienas vakarā uzvarēs “AC Milan”, izliekot koeficientu 1.32. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 6.00, savukārt “Dinamo” panākums novērtēts ar koeficientu 13.00.

Pēdējās deviņās no deviņām mājas spēlēm UEFA Čempionu līgā “AC Milan” neizpildīja vairāk kā sešus stūra sitienus. Koeficients, ka abas “AC Milan” neizpildīs vairāk par 6.5 stūra sitieniem, ir 1.85.

Zagrebas “Dinamo” pēdējās astoņās no deviņām izbraukuma spēlēm UEFA Čempionu līgā nav zaudējusi pretiniekiem ar vairāk kā vieniem vārtiem. Koeficients, ka “Dinamo” nezaudēs ar vairāk kā 1.5 vārtiem, ir 2.05.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: +1.5 handikaps Zagrebas "Dinamo"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.05
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73