SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Prognozes un trendi: Dinamo nezaudēs ar lielu vārtu deficītu

Milāna, 19:45 @ 14.09.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas grupu turnīrā trešdienas vakarā turpināsies otrā spēļu kārta ar vēl vairākām intriģējošām spēlēm, vienā no tām E grupā Itālijas futbola smagsvars “AC Milan” savā laukumā tiksies pret pirmās kārtas lielākā pārsteiguma autori Zagrebas “Dinamo”, kura pieveica Londonas “Chelsea”.

Iepriekšējie rezultāti

“AC Milan” sezonu iesākusi pietiekami stabili un sekmīgi, kā to vēlētos arī kluba fani un atbalstītāji, vietējā čempionātā sešās spēļu kārtās izcīnīti četrpadsmit punkti un trešā vieta turnīra tabulā, kā arī ar divpadsmit gūtajiem vārtiem, komanda ir otra rezultatīvākā komanda līgā, kā arī nav vēl piedzīvojusi nevienu spēli. Pirmajā UEFA Čempionu līgas grupu turnīra kārtā Milāna negaidīti zaudēja punktus pret Zalcburgas “Red Bull” nospēlējot neizšķirti. Vakara pretinieki Milānai būs Zagrebas “Dinamo”, kas ir teicami iesākusi sezonu, vietējā Horvātijas līgā deviņās spēļu kārtās divdesmit pieci punkti un desmit punktu pārsvars pār otro vietu. Sekmīgo sniegumu vietējā līgā izdevies pārnest arī uz UEFA Čempionu līgu, kur grupu turnīra pirmajā kārtā pieveikta Londonas “Chelsea” un negaidīti komanda atrodas E grupas galvgalī.

Koeficienti un trendi

Bukmeikeri paredz, ka otrdienas vakarā uzvarēs “AC Milan”, izliekot koeficientu 1.32. Uz iespēju, ka spēle noslēgsies ar punktu sadali, var uzlikt ar koeficientu 6.00, savukārt “Dinamo” panākums novērtēts ar koeficientu 13.00.

Pēdējās deviņās no deviņām mājas spēlēm UEFA Čempionu līgā “AC Milan” neizpildīja vairāk kā sešus stūra sitienus. Koeficients, ka abas “AC Milan” neizpildīs vairāk par 6.5 stūra sitieniem, ir 1.85.

Zagrebas “Dinamo” pēdējās astoņās no deviņām izbraukuma spēlēm UEFA Čempionu līgā nav zaudējusi pretiniekiem ar vairāk kā vieniem vārtiem. Koeficients, ka “Dinamo” nezaudēs ar vairāk kā 1.5 vārtiem, ir 2.05.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: +1.5 handikaps Zagrebas "Dinamo"
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.05
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes244
Precīzas130
Zaudētas111
Atgrieztas3
Peļņa:+5,78

Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu