Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: “City” grandu cīņā nepieļaus daudz stūra sitienus

Mančestra, 22:00 @ 26.04.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Zaudējumā ar 1:4 “Arsenal” izpildīja trīs stūra sitienus

Trešdien Anglijas premjerlīgas 33. kārtas ietvaros tiks aizvadīta ļoti svarīga cīņa starp līderi Londonas “Arsenal” un otrajā vietā esošo Mančestras “City”. Šis mačs daudz ko izšķirs, domājot par titulu, jo “Arsenal” pagaidām ir par pieciem punktiem vairāk, tomēr “City” ir divas spēles rezervē.

Iepriekšējie rezultāti

Abu komandu savstarpējās spēlēs pēdējos gados absolūti dominē “City”, jo Mančestras klubs uzvarējis 14 no pēdējiem 15 mačiem, ieskaitot visus turnīrus. Šosezon abi klubi divreiz jau tikušies – premjerlīgas spēlē februārī “City” uzvarēja ar 3:1, bet FA kausa mačā janvārī – ar 1:0.

“Arsenal” šobrīd premjerlīgā piedzīvojusi neizšķirtus jau trīs spēlēs pēc kārtas un maksimālo deviņu punktu vietā paņemti tikai trīs. Tikmēr “City” veicas krietni labāk, jo augstākajā līgā ir jau sešas uzvaras pēc kārtas.

Koeficienti un tendences

“Arsenal” sešās no pēdējām astoņām savstarpējām premjerlīgas spēlēm Mančestrā nav izpildījuši vairāk par trīs stūra sitieniem. Koeficients, ka Londonas kluba stūra sitienu skaits būs zem 3,5 ir 1.67. Tāpat iespējams izdarīt prognozes uz citiem iznākumiem, piemēram, kombinēto likmi (3.25), ka “City” uzvarēs, abas komandas gūs vārtus un kopējais golu skaits būs virs 2,5. Prognozēt var arī vārtu guvējus, piemēram, ka ar golu izcelsies Erlings Hālands (1.67) vai Gabriels Žezuss (3.60).

Prognozes rezultāts:Precīza
"Arsenal" izdarīs mazāk nekā 3,5 stūra sitienus
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.67
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37