40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: cik rezultatīvi spēlēs Liverpūle?

Milāna, 22:00 @ 16.02.2022

2 no 3!

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā tiksies Milānas “Inter” un “Liverpool”. Pēdējos mačos Itālijas čempionei pretī stājušies nopietni pretinieki, un arī rezultāti bijuši dažādi – A sērijā “Inter” spēlēja neizšķirti ar “Napoli” un zaudēja “Milan”, kamēr Itālijas kausa izcīņā pieveikta “Roma”.

“Liverpool” padevusies laba sērija, jo šajā gadā komanda nav zaudējusi. Deviņu spēļu laikā Liverpūle izcīnījusi septiņas uzvaras un divreiz spēlējusi neizšķirti, turklāt pēdējos sešos mačos tikai uzvarēts.

Bukmeikeru vērtējumā “Liverpool” ir favorīte ar koeficientu 2,10. Tas, ka pie panākuma tiks “Inter”, novērtēts ar koeficientu 3,55, kamēr koeficients uz neizšķirtu ir 3,75.

Pēdējās četrās no piecām izbraukuma spēlēm Čempionu līgā “Liverpool” guvusi vismaz divus vārtus. Uz to, ka Liverpūle gūs vairāk par 1,5 vārtiem, var uzlikt ar koeficientu 1,84.

Tāpat pēdējās piecās no sešām Liverpūles izbraukuma spēlēm turnīrā abas komandas guvušas vārtus. Koeficients, ka gan “Inter”, gan “Liverpool” būs precīzas, ir 1,60.

“Inter” nav guvusi vārtus savā laukumā pirmajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Čempionu līgas spēlēm. Milānai mazāk par 0,5 vārtiem pirmo 45 minūšu laikā – koeficients 1,66.

Rezultāts: “Liverpool” uzvara 2:0 (0:0)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognoze: "Liverpool" vairāk par 1,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.84
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37