40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: cik rezultatīvi noslēgsies sezona?

Madride, 22:00 @ 20.05.2022

2 no 2!

Piektdienas vakarā Spānijas futbola čempionātu noslēgs čempione Madrides “Real”. Jau kādu laiciņu “Real” sevi var saukt par sezonas labāko komandu, savukārt tās pretiniece “Real Betis” samierinājusies ar vietu UEFA Eiropas līgā nākamajā sezonā. Lai gan ceturtajā vietā esošā “Sevilla” ir priekšā par trim punktiem, “Real Betis” sliktāku savstarpējo rezultātu dēļ nevar tikt augstāk par pašreizējo 5. vietu.

Iepriekšējās spēles

Pēc tam, kad “Real” nodrošināja čempiones godu, komanda spēlējusi nestabili. Madrides derbijā zaudēts “Atletico”, kam sekoja “Levante” sagraušana ar 6:0, bet pēdējā kārtā neizšķirts pret “Cadiz” – 1:1. Skaidrs, ka Madride apkopo visus spēkus nākamajā nedēļā paredzētajam Čempionu līgas finālam.

“Real Betis” pēdējos divos mačos pārspējusi “Granada” un “Valencia”, bet iespējamā Čempionu līgas ceļazīmi tika pazaudēta dažas spēles iepriekš, kad neizšķirti tika spēlēts ar “Getafe” un zaudēts “Elche”.

Koeficienti un trendi

Ceturtdienas vakarā bukmeikeri paredz “Real” uzvaru, piedāvājot koeficientu 1,75. “Real Betis” panākuma koeficients ir 4,45, savukārt uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 4,50.

Ne vairāk par trim vārtiem bijis pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm “La Liga” ietvaros “Real” laukumā. Koeficients, ka būs mazāk par 3,5 vārtiem, ir 1,70.

Madrides komanda nav guvusi vairāk par diviem vārtiem pēdējās sešās no septiņām savstarpējām spēlēm, kas Spānijas čempionātā risinājušās savā laukumā. “Real” mazāk par diviem (2) vārtiem – koeficients 1,80.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: mazāk par 3,5 vārtiem
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.70
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37