Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognozes un trendi: cik labas būs aizsardzības?

Granada, 17:15 @ 01.05.2022

2 no 3!

Maija pirmajā dienā Spānijas futbola čempionātā “Granada” tiksies ar “Celta Vigo”. Liels saspringums valda “Granada” komandā, jo vien dažas kārtas pirms sezonas beigām komanda atrodas izkrišanas zonā, lai gan 17. vieta, kas ļautu saglabāt vietu, atrodas tikai punkta attālumā. “Celta” atrodas tabulas vidusdaļā jeb 12. vietā bez lielām iespējām būtiski uzlabot vai pasliktināt savas pozīcijas.

Iepriekšējie rezultāti

Pēdējās četrās spēlēs “Granada” piedzīvojusi divus zaudējumus un neizšķirtus, taču pēdējā spēlē izdevās noturēt “Atletico” uz 0:0. Nevarētu teikt, ka ļoti labāk veicies “Celta”, kas pēdējo četru spēļu laikā pratusi tikt pie vienas uzvaras, bet zaudējumi piedzīvoti trīs reizes.

Koeficienti un trendi

Izteiktas favorītes šajā spēlē nav, jo koeficients uz “Celta” panākumu ir 2,65, kamēr “Granada” panākums novērtēts ar koeficientu 2,88. Iespēja, ka spēle noslēgsies ar vienādu rezultātu, novērtēta ar koeficientu 3,30.

Ne vairāk par diviem vārtiem gūti pēdējās piecās “Celta” izbraukuma spēlēs Spānijas čempionātā. Koeficients, ka mačā būs mazāk par 2,5 vārtiem, ir 1,75.

Pēdējās piecās “Celta” izbraukuma spēlēs Spānijas čempionātā vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Uz to, ka vismaz viena komanda negūs vārtus svētdien, var uzlikt ar koeficientu 1,98.

“Granada” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā savā laukumā pēdējās četrās savstarpējās spēlēs pret “Celta”. Mājiniekiem mazāk par 0,5 vārtiem pirmajā puslaikā – koeficients 1,60.

Rezultāts: 1:1 (0:0)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: abas komandas gūs vārtus - nē
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.98
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37