40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Bayern” nav spēlējusi labi

Minhene, 16:30 @ 20.02.2022

2 no 2!

Vācijas Bundeslīgā svētdien pirmās vietas īpašniece Minhenes “Bayern” sacentīsies ar sliktāko komandu “Furth”. Potenciāli Minheni sagaida viegls mačs un papildu stimulu noteikti dos pēdējo spēļu rezultāti, jo UEFA Čempionu līgā spēlēts 1:1 ar “Salzburg”, bet Bundeslīgā piedzīvota neveiksme pret “Bochum”.

Krietni labākā noskaņojumā varētu būt “Furth”, kas divas no trim sezonas uzvarām izcīnījusi pēdējos trīs mačos. Komanda gan ir stabilā pēdējā vietā, no 15. vietas, kas ļautu palikt augstākajā sabiedrībā, atpaliekot par deviņiem punktiem.

Protams, ka bukmeikeri neparedz citu iznākumu kā “Bayern” uzvaru, izliekot koeficientu 1,07. Neizšķirta iespēja novērtēta ar koeficientu 15,00, bet koeficients uz “Furth” uzvaru ir 46,00.

“Bayern” nav guvusi vairāk kā vienus vārtus pirmajā puslaikā pēdējās piecās no sešām Bundeslīgas mājas spēlēm. Koeficients, ka Minhenei pirmo 45 minūšu laikā būs mazāk par 1,5 vārtiem, ir 1,92.

“Furth” bijusi precīza pēdējās septiņās no deviņām izbraukuma spēlēm čempionātā. Uz to, ka viesi gūs vismaz vienus vārtus, var uzlikt ar koeficientu 2,00.

Rezultāts: “Bayern” uzvara 4:1 (0:1)

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Bayern" mazāk par 1,5 vārtiem 1. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.92
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37