40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Bayern” gūs vairāk par 2,5 vārtiem un viens būs Manē rēķinā

Plzeņa, 22:00 @ 12.10.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

✅ “Bayern” – “Viktoria” 4:2 (4:0)
✅ Sadio Manē guva komandas pirmos vārtus

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrs trešdien turpinās ar vairākām cīņām. Vienā no tām Minhenes “Bayern” viesos cīnīsies pret vienu no labākajām Čehijas komandām Plzeņas “Viktoria”. Sagaidāms, ka “Bayern” gūs vismaz trīs vārtus un vienā no tiem izcelsies vienības līderis Sadio Manē.

Iepriekšējie rezultāti

“Bayern” aizvada lielisku ČL grupu turnīru, izcīnot trīs uzvaras tikpat spēlēs un neielaižot nevienus vārtus. Pirmajā savstarpējā spēlē pret “Viktoria” minhenieši uzvarēja ar 5:0, turklāt vienus vārtus guva arī Manē, tāpēc ir pamats domāt, ka senegālietis varētu atzīmēties ar golu arī otrajā abu komandu mačā.

“Viktoria” tikmēr zaudējusi visās trijās spēlēs un komandas morāle Čempionu līgā ir visai zema. Čehi guvuši vienus vārtus un ielaiduši 12 (visvairāk starp visiem ČL klubiem), tāpēc maz ticams, ka komandai izdosies pacīnīties par punktiem pret Vācijas grandu.

Koeficienti un tendences

Manē iespējas gūt vārtus ir visai labas, jo šajā mačā dažādu iemeslu dēļ nepiedalīsie tādi uzbrūkoši spēlētāji kā Seržs Gnabrī un Džamals Musiala un līdz ar to Manē būs atslēgas spēlētājs, domājot par vārtu gūšanu. Iespēja, ka viņš iesitīs, ir 1.96, bet, koeficients uz to, ka Manē būs prcīzs plus “Bayern” kopumā gūs vairāk par 2,5 vārtiem, ir 2.15.

Pēc bukmeikeru domām otrais puslaiks būs rezultatīvāks nekā pirmais (1.91), kā arī otrajā tiks gūti vairāk par 1,5 vārtiem (1.65). Sagaidāms, ka mačā redzēsim vairāk par 8,5 stūra sitieniem (1.59), bet iespēja, ka “Bayern” veterāns Tomass Millers atdos rezultatīvu piespēli, ir novērtēta ar koeficientu 2.30.

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognozes un trendi: "Bayern" gūs vairāk par 2,5 vārtiem un viens būs Manē rēķinā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.15
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37