40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: Argentīna izpildīs zem 5,5 stūra sitieniem pret Poliju

Katara, 21:00 @ 30.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Argentīna uzvarā ar 2:0 izpildīja deviņus stūra sitienus

Pasaules kauss futbolā iesoļojis grupu turnīra finiša taisnē. Trešdien C grupas mačā Polija spēkosies ar Argentīnu, bet Saūda Arābija ar Meksiku, izšķiroties tam, kuras komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā. Šoreiz uzmanību vērts pievērst Polijas un Argentīnas cīņai.

Iepriekšējie rezultāti

Argentīna turnīru sāka ar neizteiksmīgu zaudējumu Saūda Arābijai (1:2), kam sekoja uzvara pret Meksiku (2:0). Savukārt Polija pirmajā mačā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Meksiku, kam sekoja uzvara ar 2:0 pret Saūda Arābiju. Šajā grupā poļiem ir četri punkti, argentīniešiem un Saūda Arābijai pa trijiem, bet Meksikai – viens.

Koeficienti un tendences

Sešās no pēdējām deviņām spēlēm Argentīna nav izpildījusi vairāk kā četrus stūra sitienus. Koeficients, ka argentīnieši pret poļiem izdarīs mazāk nekā 5,5 stūrus ir 2.07. Tāpat iespējams prognozēt, kura komanda izdarīs vairāk stūra sitienus – Polija (5.60) vai Argentīna (1.23).

Koeficienti pieejami arī uz to, ka abas komandas gūs vārtus (2.44), kā arī uz to, ka kopējais gūto vārtu skaits būs virs 2,5 (2.20). Prognozi iespējams izdarīt arī uz konkrētiem vārtu guvējiem, piemēram, ka precīzs būs Lionels Mesi (2.10) vai Roberts Levandovskis (4.40).

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Argentīna izpildīs zem 5,5 stūra sitieniem pret Poliju
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.07
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37