40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: “Alaves” cīņā par neizkrišanu

Vitorija, 15:00 @ 04.04.2021

0 no 3!

Spānijas futbola čempionātā svētdienas pēcpusdienā priekšpēdējā vietā esošā “Alaves”, kuru šobrīd no neizkrišanas zonas šķir divi punkti, savā laukumā spēlēs pret “Celta”, kas ar 34 punktiem atrodas praktiski tabulas pašā viducī – 11. vietā.

Pēdējo uzvaru “Alaves” izcīnīja 5. februārī, bet kopš tā laika aizvadīti seši mači, no kuriem pieci zaudēti, bet vienā izcīnīts punkts. Apskatot pēdējās sešas “Celta” spēles, redzams, ka komanda ir spēlējusi labāk nekā pretiniece – divas uzvaras, divi neizšķirti un divi zaudējumi.

Pēc bukmeikeru domām lielas favorītes pirms cīņas nav. Uz “Celta” uzvaru ir koeficients 2,55, “Alaves” panākums ir novērtēts ar koeficientu 3,00, savukārt neizšķirtam piešķirts koeficients 3,20.

Pēdējās sešās “La Liga” spēlēs “Alaves” ir ielaidusi vārtus 2. puslaikā. Iespēja, ka “Celta” būs precīza svētdienas spēles 2. puslaikā, raksturota ar koeficientu 1,83.

“Alaves” zaudējusi otro puslaiku pēdējos sešos dueļos ar “Celta”, un koeficients uz to, ka “Celta” būs pārāka arī šī mača otrajās 45 minūtēs, ir 2,85.

Pēdējās piecās tikšanās reizēs kāda no komandām nav guvusi vārtus. Uz to, ka arī šajā reizē tikai viena komanda gūs vārtus, var uzlikt ar koeficientu 1,87.

Rezultāts: “Alaves” – “Celta Vigo” 1:3 (0:3)

Standings provided by Sofascore
Prognoze: "Celta" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.83
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37