40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: abas grib palikt Bundeslīgā

Bīlefelde, 21:30 @ 04.03.2022

1 no 2!

Vācijas Bundeslīgā piektdienas vakarā svarīgu spēli aizvadīs “Arminia” un “Augsburg”. Abas komandas atrodas turnīra tabulas lejasdaļā, un “Arminia” ir priekšā par diviem punktiem no izkrišanas zonas, kamēr “Augsburg” ir par šiem diviem punktiem mazāk, tomēr atrodas virs “Hertha”, kas, ja tagad beigtos sezona, cīnītos par palikšanu Bundeslīgā.

Pēdējo piecu spēļu laikā “Arminia” ir divas uzvaras, divi zaudējumi un neizšķirts. “Augsburg” tieši tādā pašā spēļu periodā ir trīs neveiksmes, uzvara un neizšķirts, kas bija pēdējā mačā pret vienu no līderēm Dortmundes “Borussia”.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata laukuma saimnieci “Arminia”, izliekot koeficientu 2,55. “Augsburg” panākums novērtēts ar koeficientu 3,00, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,35.

“Arminia” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās deviņās spēlēs no 12 Bundeslīgā. Koeficients, ka pirmo 45 minūšu laikā “Arminia” paliks sausā, ir 1,65.

“Arminia” izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos pēc pārtraukuma aizvadītajās piecās no sešām mājas spēlēm Bundeslīgā. Uz to, ka laukuma saimniece gūs vārtus otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Rezultāts: “Augsburg” uzvara 1:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Arminia" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37