Prognozes un trendi: abas grib palikt Bundeslīgā

Bīlefelde, 21:30 @ 04.03.2022

1 no 2!

Vācijas Bundeslīgā piektdienas vakarā svarīgu spēli aizvadīs “Arminia” un “Augsburg”. Abas komandas atrodas turnīra tabulas lejasdaļā, un “Arminia” ir priekšā par diviem punktiem no izkrišanas zonas, kamēr “Augsburg” ir par šiem diviem punktiem mazāk, tomēr atrodas virs “Hertha”, kas, ja tagad beigtos sezona, cīnītos par palikšanu Bundeslīgā.

Pēdējo piecu spēļu laikā “Arminia” ir divas uzvaras, divi zaudējumi un neizšķirts. “Augsburg” tieši tādā pašā spēļu periodā ir trīs neveiksmes, uzvara un neizšķirts, kas bija pēdējā mačā pret vienu no līderēm Dortmundes “Borussia”.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata laukuma saimnieci “Arminia”, izliekot koeficientu 2,55. “Augsburg” panākums novērtēts ar koeficientu 3,00, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,35.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

“Arminia” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās deviņās spēlēs no 12 Bundeslīgā. Koeficients, ka pirmo 45 minūšu laikā “Arminia” paliks sausā, ir 1,65.

“Arminia” izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos pēc pārtraukuma aizvadītajās piecās no sešām mājas spēlēm Bundeslīgā. Uz to, ka laukuma saimniece gūs vārtus otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Rezultāts: “Augsburg” uzvara 1:0

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Arminia" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt Likmi
kategorija
Futbols
Koeficients
1.80
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Likmes
18
Precīzas
9
Zaudētas
9
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
244
Precīzas
130
Zaudētas
111
Atgrieztas
3
Peļņa:
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT