5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: abas grib palikt Bundeslīgā

Bīlefelde, 21:30 @ 04.03.2022

1 no 2!

Vācijas Bundeslīgā piektdienas vakarā svarīgu spēli aizvadīs “Arminia” un “Augsburg”. Abas komandas atrodas turnīra tabulas lejasdaļā, un “Arminia” ir priekšā par diviem punktiem no izkrišanas zonas, kamēr “Augsburg” ir par šiem diviem punktiem mazāk, tomēr atrodas virs “Hertha”, kas, ja tagad beigtos sezona, cīnītos par palikšanu Bundeslīgā.

Pēdējo piecu spēļu laikā “Arminia” ir divas uzvaras, divi zaudējumi un neizšķirts. “Augsburg” tieši tādā pašā spēļu periodā ir trīs neveiksmes, uzvara un neizšķirts, kas bija pēdējā mačā pret vienu no līderēm Dortmundes “Borussia”.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uzskata laukuma saimnieci “Arminia”, izliekot koeficientu 2,55. “Augsburg” panākums novērtēts ar koeficientu 3,00, bet uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,35.

“Arminia” nav guvusi vārtus pirmajā puslaikā pēdējās deviņās spēlēs no 12 Bundeslīgā. Koeficients, ka pirmo 45 minūšu laikā “Arminia” paliks sausā, ir 1,65.

“Arminia” izcēlusies ar precīzu sitienu vārtos pēc pārtraukuma aizvadītajās piecās no sešām mājas spēlēm Bundeslīgā. Uz to, ka laukuma saimniece gūs vārtus otrajā puslaikā, var uzlikt ar koeficientu 1,80.

Rezultāts: “Augsburg” uzvara 1:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Arminia" gūs vārtus 2. puslaikā
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients1.80
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu