40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un trendi: abām svarīgs mačs

Lille, 22:00 @ 11.03.2022

1 no 2!

Francijas futbola čempionātā piektdienas vakarā norisināsies viena spēle, un tā būs starp “Lille” un “Saint-Etienne”. No turnīra tabulas viedokļa abām komandām nepieciešami trīs punkti, jo “Lille” cīnās par Eirokausu ceļazīmi, pašlaik atrodoties 7. vietā, kamēr “Saint-Etienne” cenšas saglabāt vietu augstākajā sabiedrībā, pašlaik pārspēļu zonai esot priekšā par punktu.

Pēdējo četru spēļu rezultāti Francijas čempionātā “Lille” bijuši labi, jo izcīnītas trīs uzvaras un vienreiz spēlēts neizšķirti. Pa vidu komanda aizvadīja pirmo UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēli, ar 0:2 zaudējot Londonas “Chelsea”. Kopumā par sniegumu nevar sūdzēties arī “Saint-Etienne”. Sešu spēļu nogrieznī izcīnīti četri panākumi, vienreiz spēlēts neizšķirti un vienīgais zaudējums piedzīvots pret “Saint-Germain”.

Bukmeikeru vērtējumā spēles favorīte ir “Lille” – koeficients 1,72. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,95, kamēr “Saint-Etienne” panākuma koeficients ir 5,25.

Pēdējās piecās “Saint-Etienne” izbraukuma spēlēs no septiņām vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka kāda no vienībām paliks sausā piektdienas vakarā, ir 1,88.

“Lille” uzvarējusi otro puslaiku savā laukumā pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm. Uz to, ka mājiniece būs pārāka otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Lille" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37