5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Prognozes un trendi: abām svarīgs mačs

Lille, 22:00 @ 11.03.2022

1 no 2!

Francijas futbola čempionātā piektdienas vakarā norisināsies viena spēle, un tā būs starp “Lille” un “Saint-Etienne”. No turnīra tabulas viedokļa abām komandām nepieciešami trīs punkti, jo “Lille” cīnās par Eirokausu ceļazīmi, pašlaik atrodoties 7. vietā, kamēr “Saint-Etienne” cenšas saglabāt vietu augstākajā sabiedrībā, pašlaik pārspēļu zonai esot priekšā par punktu.

Pēdējo četru spēļu rezultāti Francijas čempionātā “Lille” bijuši labi, jo izcīnītas trīs uzvaras un vienreiz spēlēts neizšķirti. Pa vidu komanda aizvadīja pirmo UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēli, ar 0:2 zaudējot Londonas “Chelsea”. Kopumā par sniegumu nevar sūdzēties arī “Saint-Etienne”. Sešu spēļu nogrieznī izcīnīti četri panākumi, vienreiz spēlēts neizšķirti un vienīgais zaudējums piedzīvots pret “Saint-Germain”.

Bukmeikeru vērtējumā spēles favorīte ir “Lille” – koeficients 1,72. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 3,95, kamēr “Saint-Etienne” panākuma koeficients ir 5,25.

Pēdējās piecās “Saint-Etienne” izbraukuma spēlēs no septiņām vismaz viena komanda nav guvusi vārtus. Koeficients, ka kāda no vienībām paliks sausā piektdienas vakarā, ir 1,88.

“Lille” uzvarējusi otro puslaiku savā laukumā pēdējās piecās no sešām savstarpējām spēlēm. Uz to, ka mājiniece būs pārāka otrajās 45 minūtēs, var uzlikt ar koeficientu 2,10.

Rezultāts: 0:0

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Prognoze: "Lille" uzvarēs 2. puslaiku
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients2.10
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Likme TVTrendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes11
Precīzas6
Zaudētas5
Atgrieztas0
Peļņa:+0,38
Prognozes306
Precīzas161
Zaudētas142
Atgrieztas3
Peļņa:+7,86

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu