40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes un tendeces: “Amur” atklās spēles rezultātu

Arēna Rīga, 17:00 @ 27.02.2021

2 no 2!

Bukmeikeri uzskata, ka laukumā tiksies divas līdzīgas komandas. Abām komandām tā būs pēdējā spēle sezonā, jo neviena no vienībām nav spējusi iekļūt “play-off” izcīņā. Grūti teikt, kāda motivācija ir katrai no komandai, tomēr jāatceras, ka laukumā dodas profesionāļi, kuri vēlas uzlabot savu individuālo statistiku.

Uz Rīgas “Dinamo” tiek piedāvāts koeficients 2,55, kamēr uz Habarovskas hokejistu panākumu 2,35, bet neizšķirts novērtēts ar 4,30.

Saskaitīts, ka “Dinamo” ar “Amur” spēlējuši 30 reizes, 16 uzvaras izcīnot tieši Rīgas hokejistiem.

Ja skatāmies savstarpējo spēļu vēsturē, tad interesants ir fakts, ka “Amur” bieži pamanās gūt vārtus pirmie. No sešām iepriekšējām savstarpējām spēlēm piecās “Amur” spējuši atklāt spēles rezultātu. Uzlikt uz šādu notikumu pavērsienu var ar koeficientu – 1,96 (Pafbet)

Tāpat statistiķi ievērojuši, ka spēles starp komandām nav rezultatīvas. 12 spēlēs no 14, komandas nav pa abām spējušas gūt vairāk par 5 vārtiem. Koeficients uz kopā mazāk ar 5,5 – (Betsafe)

Prognoze: "Amur" atklās spēles rezultātu
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 1.96
Prognozi piedāvā
Trendi, likme.tv
Trendi
Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes321
Precīzas168
Zaudētas150
Atgrieztas3
Peļņa:+7,37