Arēna Rīga, 17:00 @ 27.02.2021

2 no 2!

Bukmeikeri uzskata, ka laukumā tiksies divas līdzīgas komandas. Abām komandām tā būs pēdējā spēle sezonā, jo neviena no vienībām nav spējusi iekļūt “play-off” izcīņā. Grūti teikt, kāda motivācija ir katrai no komandai, tomēr jāatceras, ka laukumā dodas profesionāļi, kuri vēlas uzlabot savu individuālo statistiku.

Uz Rīgas “Dinamo” tiek piedāvāts koeficients 2,55, kamēr uz Habarovskas hokejistu panākumu 2,35, bet neizšķirts novērtēts ar 4,30.

Saskaitīts, ka “Dinamo” ar “Amur” spēlējuši 30 reizes, 16 uzvaras izcīnot tieši Rīgas hokejistiem.

Ja skatāmies savstarpējo spēļu vēsturē, tad interesants ir fakts, ka “Amur” bieži pamanās gūt vārtus pirmie. No sešām iepriekšējām savstarpējām spēlēm piecās “Amur” spējuši atklāt spēles rezultātu. Uzlikt uz šādu notikumu pavērsienu var ar koeficientu – 1,96 (Pafbet)

Tāpat statistiķi ievērojuši, ka spēles starp komandām nav rezultatīvas. 12 spēlēs no 14, komandas nav pa abām spējušas gūt vairāk par 5 vārtiem. Koeficients uz kopā mazāk ar 5,5 – 1,76. (Betsafe)

Pafbet reģistrācijas bonuss + Cashback naudas atmaksa!

Prognoze: "Amur" atklās spēles rezultātu
Veikt Likmi
kategorija
Hokejs
Koeficients
1.96
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Likme TV
Trendi
Par ekspertu

Likme TV piedāvā sporta likmju trendus. Mēs ieskatīsimies statistikā un ciparos, palīdzot Tev izdarīt uzvaru nesošo likmi. Apkopojam interesantākos faktus, kuri var šķist saistoši likmju veicējiem. Katram mačam piemeklēsim pāris trendus, bet izcelsim vienu, to arī skaitam iekšā statistikā!

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
127
Precīzas
67
Zaudētas
59
Atgrieztas
1
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT