40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognozes: “Timberwolves” nav psiholoģiski noturīga

Minesota, 4:00 @ 30.04.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Viena no interesantākajām 1. kārtas cīņām ir starp Memfisas “Grizzlies” un Minesotas “Timberwolves”. Naktī uz sestdienu komandas aizvadīs sesto spēli, pašlaik vadībā ar 3-2 atrodoties “Grizzlies”. Lai gan spēle norisināsies Minesotā, par favorīti uzskatu Memfisu.

“Timberwolves” šajā sērijā iegāzusi nespēja noturēt pārsvaru. Trešajā spēlē Minesota pēdējo ceturtdaļu savā laukumā zaudēja ar 12:37, tādējādi piedzīvojot zaudējumu. Pēdējā mačā “Timberwolves” bija 11 punktu pārsvars ceturtajā ceturtdaļā, un atkal nācās pamest laukumu ar nokārtām galvām.

Ņemot vērā, ka zaudējuma gadījumā sezona noslēgsies, Minesota būs zem papildu spiediena, un iepriekš redzētais liek raudzīties uz Vilkiem ne pārāk optimistiski. “Grizzlies” vienreiz viesos uzvarējusi, un komanda ir pilna pārliecības ar Dža Morantu priekšgalā. Šī bijusi lieliska sērija, bet tā noslēgsies Minesotā, jo prognozēju, ka “Grizzlies” uzvarēs.

Prognoze precīza: “Grizzlies” uzvara 114:106

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Grizzlies" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29