40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Zoriks atdos mazāk nekā piecas rezultatīvas piespēles

Manila, 11:45 @ 06.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Zorika piespēļu skaits – 2

Latvijas spēle pret Vāciju solās būt ļoti neparedzama, līdz ar to šīs spēles sakarā skatos spēlētāju individuālās statistiskas virzienā.

Mana uzmanība krīt uz rezultatīvo piespēļu ailīti un Kristeru Zoriku. Jāsāk ar to, ka kopumā Kristers aizvada lielisku turnīru, lai gan nosacīti mediju un fanu acīs ir Artūra Žagara ēnā, bet kopumā Kristers ir Latvijas uzvarās bijis viens no atslēgas spēlētājiem, realizējot ļoti daudz svarīgus metienus.

Analizējot Kristera spēli, viņš šajā turnīrā izcēlies ar to, ka daudz izveidojis metienus sev un procentuāli vairāk no spēles laika darbojies kā uzbrūkošais aizsargs un mazāk kā saspēles vadītājs. Manuprāt, rītdien Latviju sagaida nopietnākais pretinieks turnīrā un pieļauju, ka, pirmkārt, rezultivitāte būs zemāka kā citas spēles, otrkārt, arī rezultatīvo piespēļu skaits varētu būt zemāks kā citas spēles un Zorika līnija uz šo spēli ir 4.5 piespēles – vidēji viņam šajā turnīrā ir 4.2 piespēles.

Mana prognoze, ka Kristers aizvadīs labu spēli, bet rezultatīvo piespēļu būs mazāk kā piecas.

Prognozes rezultāts:Precīza
Zorika rezultatīvo piespēļu skaits - zem 4,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.65
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73