40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Žalgirim” iespēja pārsteigt vēlreiz

Kauņa, 20:00 @ 15.03.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otrdienas vakarā ULEB Eirolīgā norisināsies viena no pārceltajām spēlēm – Kauņas “Žalgiris” savu skatītāju priekšā spēlēs pret Pireju “Olympiacos”. Lietuvas lepnums atrodas pēdējā vietā, kamēr grieķu klubs aizvada labāku sezonu, ieņemot ceturto pozīciju.

“Žalgiris”, neskatoties uz pēdējo vietu, spēlē ļoti labi pēdējā laikā. Desmit spēļu laikā, ņemot vērā Lietuvas čempionātu, izcīnīti deviņi panākumi, turklāt pagājušās nedēļas beigās apspēlēta Eirolīgas līdere “Barcelona”. “Olympiacos” bija uzņēmusi labu ritmu, izcīnot astoņas uzvaras pēc kārtas, taču pagājušajā Eirolīgas kārtā neveiksme viesos pret Berlīnes “Alba”.

Mājās Kauņas komanda spēlē labi, ko parāda divi uzvarētie pretinieki savā laukumā, kas ir “Barcelona” un Madrides “Real”. Savi līdzjutēji noteikti dzīs uz priekšu, līdz ar to “Žalgiris” būs gatavs sagādāt vēl vienu pārsteigumu, tāpēc prognozēju Kauņas panākumu.

Prognoze neprecīza: “Olympiacos” uzvara 84:73

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Žalgiris" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 2.55
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29