40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: “Warriors” pieliks punktu

Memfisa, 4:30 @ 12.05.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Naktī uz ceturtdienu norisināsies vēl divas piektās spēles NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā. Rietumu konferencē vienas uzvaras attālumā no konferences fināla ir Goldensteitas “Warriors”, kas sērijā pret Memfisas “Grizzlies” atrodas vadībā ar 3-1.

Sērijas ceturtais mačs bija ļoti sīvs, turklāt “Grizzlies” atradās vadībā līdz pat pēdējai minūtei, kad priekšā aizgāja “Warriors”. Lai gan nespēlēja Dža Morants, Memfisa rādīja atzīstamu sniegumu, tomēr tieši galotnē pietrūka līdera, kas uzņemtos iniciatīvu savās rokās.

Zināms, ka Morants nevarēs palīdzēt arī šajā spēlē, kas, protams, vēl lielākā favorītu lomā nostāda “Warriors”. Pēc neveiksmes, ko “Grizzlies” piedzīvoja ceturtajā spēlē, var rasties bezcerības sajūta, turklāt savu skatītāju priekšā jaunajai komandai būs liela atbildība.

“Warriors” galvenie spēki ir ar krietni lielāku pieredzi, un viņi zina, kas jādara atbildīgākajos brīžos. Prognozēju, ka sērija noslēgsies un “Warriors” uzvarēs ar vismaz trim (-2,5) punktiem.

Prognoze neprecīza: “Grizzlies” uzvara 134:95

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Warriors" handikaps -2,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.72
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29