Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: VTB līderu tikšanās

Maskava, 18:30 @ 07.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Jau trīs reizes šajā sezonā Maskavas CSKA un Kazaņas “Unics” tikušās savā starpā. Pirmajos divos dueļos pārāka bija Kazaņa, bet janvāra noslēgumā Maskavai izdevās revanšēties. Abas komandas VTB līgas tabulā ieņem pirmās divas vietas, “Unics” atrodoties pirmajā pozīcijā, līdz ar to šis būs ļoti svarīgs mačs.

Pagājušajā nedēļā CSKA aizvadīja divas spēles Eirolīgā. Pirms pagarinājumā Maskavas klubs piekāpās čempionei “Anadolu Efes”, bet divas dienas vēlāk izdevās reabilitēties un pārspēt Berlīnes “Alba”. Visai pārsteidzoši, bet “Unics” izbraukumā piedzīvoja 28 punktu sagrāvi pret “Alba”, bet pēc tam Kauņā izdevās tikt galā ar vietējo “Žalgiri”.

“Unics” sniegums pēdējā laikā nav bijis pārliecinošs, tāpēc nav brīnums, ka bukmeikeri par favorīti min CSKA. Noteikti, ka Kazaņa negribēs atdot pirmo pozīciju tabulā, dueļi ar CSKA vienmēr dod papildu motivāciju, tāpēc prognozēju, ka “Unics” nezaudēs ar vairāk kā sešiem punktiem (handikaps +6,5).

Prognoze precīza: “Unics” uzvara 105:103 (3. pagarinājumā)

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Unics" handikaps +6,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients1.88
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29