Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Viljamsa pret Begu “French Open” ievadā

Parīze, 22:00 @ 31.05.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Francijas atklātā tenisa čempionāta 1. kārtā pieredzējusī amerikāniete Serēna Viljamsa pārbaudīs rumānietes Irinas Begu pretestību. Pirms pieciem gadiem tenisistes pirmo un vienīgo reizi tikās savā starpā, uz māla Romā pie panākuma tiekot Viljamsai.

Viljamsa atklāja, ka ir ieinteresēta spēlēt tikai “Grand Slam” turnīros. “Australian Open” amerikāniete sasniedza pusfinālu, kur atzina Naomi Osakas pārākumu. Pirms došanās uz Parīzi Viljamsa piedalījās divos citos māla turnīros, ar neko diži neizceļoties. Pēdējos divos “French Open” ASV pārstāve zaudēja visai ātri – 2. un 3. kārtā.

Begu labi uzsāka gadu, jo divos Melburnas turnīros iekļuva ceturtdaļfinālā, taču “Australian Open” zaudēja jau pirmajā mačā. Madrides māla turnīrā viņa pārvarēja kvalifikāciju, taču zaudēja 1. kārtā, kamēr Romā neveiksme jau kvalifikācijas sākumā. Jāmin gan, ka, pateicoties plašajam arsenālam, Begu piedzīvotie zaudējumi nav ar lielu geimu starpību.

Tenisa leģenda Viljamsa pirmajos mačos neizceļas ar labāko sniegumu, ko parāda arī rezultāti iepriekšējos turnīros. Tas liek domāt, ka amerikānietei 1. kārta nebūs pastaiga, tāpēc prognozēju, ka Begu nezaudēs ar vairāk kā četriem geimiem (handikaps +4,5).

Prognoze neprecīza: Viljamsas uzvara 7:6(6), 6:2

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Begu handikaps +4,5
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.94
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19