Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: Vašingtonā tiksies Makdonalds un Kirjoss

Vašingtona, 2:00 @ 04.08.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Vašingtonas turnīra pirmo kārtu naktī uz trešdienu uzsāks amerikānis Makenzijs Makdonalds un austrālietis Niks Kirjoss. ATP rangā pašlaik Makdonalds atrodas 107. vietā, kamēr Kirjoss ir 30 pozīcijas augstāk jeb 77. vietā. Abi tenisisti savā starpā tiksies pirmo reizi.

Šajā sezonā Makdonalds spēlē labi, jo vēl gada sākumā rangā viņš atradās trešajā simtā, taču tagad ir izdevies pietuvoties TOP 100. Lai gan uz zāles seguma rezultāti bija augstvērtīgi, iecienītākais amerikāņa segums ir hard, taču divos turnīros pēc kārtas viņš zaudēja jau pirmajā kārtā.

Kirjosam turnīrs Atlantā neizvērtās veiksmīgs. Pirmajā mačā izcīnīta grūta uzvara pār Kevinu Andersonu (7:6(4), 6:3), bet nākamajā kārtā bez lieliem variantiem zaudēts Kameronam Norijam (1:6, 4:6). Vašingtonas laukumi Kirjosam nav sveši, jo pirms diviem gadiem viņš šeit izcīnīja savu 6. karjeras titulu.

Šajā duelī Kirjoss ir talantīgākais spēlētājs, ko viņš apliecināja Vimbldonā, kad pārvarēja pirmās divas kārtas bez lielas gatavošanās, taču viss atkarīgs no austrālieša mentālās sagatavotības – ja būs pareizā motivācija, viņš var sasniegt daudz. Prognozēju, ka Kirjoss uzvarēs ar vismaz divu geimu pārsvaru (handikaps -2).

Prognoze neprecīza: Makdonalda uzvara 6:4, 6:4

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: Kirjosa handikaps -2
Veikt likmi
KategorijaTeniss
Koeficients1.82
Prognozi piedāvā
Likme TV eksperts, likme TV
Tenisa skartais
Meklējumos... Starp servēm, geimiem, setiem, mačbumbām... Starp mālu, hārdu un pat zālāju... Starp kontinentiem, valstīm un turnīriem... Starp ATP, WTA un "Grand Slam"... Meklēju jēgu un vērtību tenisa likmēs, anonīmi... bojājot savus un citu nervus!
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes99
Precīzas46
Zaudētas48
Atgrieztas5
Peļņa:-6,19