Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: “Unics” izjauks “Virtus” plānus

Boloņa, 21:45 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

ULEB Eirokausa pusfināla izšķirošo, trešo spēli trešdienas vakarā aizvadīs Boloņas “Virtus” un Kazaņas “Unics”. Spēles likme ir liela, jo uzvaras gadījumā būs vieta ne tikai lielajā finālā, bet arī nākamās sezonas ULEB Eirolīgas turnīrā.

“Virtus” aizvada praktiski perfektu sezonu Eirokausā, jo līdz otrajai pusfināla spēlei nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Pirmajā pusfināla cīņā “Virtus” uzvarēja, lai gan demonstrēja labāku sniegumu tikai pirmajā puslaikā. Otrais mačs bija jau citādāks, jo “Unics” iekrāja pārsvaru, kas pēdējā ceturtdaļā tika pazaudēts, tomēr pašā galotnē izdevās tikt pie ļoti nepieciešamās uzvaras.

Interesanti, ka neizšķirts ir ne tikai sērijā (1-1), bet arī kopā gūto punktu skaitā, jo abas komandas divos mačos kopā guvušas pa 161 punktam. Tas vien parāda, ka komandas ir ļoti līdzvērtīgas, taču bukmeikeru vērtējumā “Virtus” ir favorīte, tādējādi uz “Unics” panākumu piedāvājot augstu koeficientu.

Prognozēju, ka “Unics” uzvarēs un iekļūs finālā.

Prognoze precīza: “Unics” uzvara 107:100

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: "Unics" uzvarēs
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.90
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29