Boloņa, 21:45 @ 14.04.2021

Prognoze precīza!

ULEB Eirokausa pusfināla izšķirošo, trešo spēli trešdienas vakarā aizvadīs Boloņas “Virtus” un Kazaņas “Unics”. Spēles likme ir liela, jo uzvaras gadījumā būs vieta ne tikai lielajā finālā, bet arī nākamās sezonas ULEB Eirolīgas turnīrā.

“Virtus” aizvada praktiski perfektu sezonu Eirokausā, jo līdz otrajai pusfināla spēlei nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Pirmajā pusfināla cīņā “Virtus” uzvarēja, lai gan demonstrēja labāku sniegumu tikai pirmajā puslaikā. Otrais mačs bija jau citādāks, jo “Unics” iekrāja pārsvaru, kas pēdējā ceturtdaļā tika pazaudēts, tomēr pašā galotnē izdevās tikt pie ļoti nepieciešamās uzvaras.

Interesanti, ka neizšķirts ir ne tikai sērijā (1-1), bet arī kopā gūto punktu skaitā, jo abas komandas divos mačos kopā guvušas pa 161 punktam. Tas vien parāda, ka komandas ir ļoti līdzvērtīgas, taču bukmeikeru vērtējumā “Virtus” ir favorīte, tādējādi uz “Unics” panākumu piedāvājot augstu koeficientu.

Prognozēju, ka “Unics” uzvarēs un iekļūs finālā.

Prognoze precīza: “Unics” uzvara 107:100

Piedāvājums jaunajiem klientiem!

3 x 11 EURbezriska likmes

Prognoze: "Unics" uzvarēs
Veikt Likmi
kategorija
Basketbols
Koeficients
2.90
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Par ekspertu

Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...

Eksperta statistika
Likmes
0
Precīzas
0
Zaudētas
0
Atgrieztas
0
Peļņa:
Likmes
52
Precīzas
29
Zaudētas
23
Atgrieztas
0
Peļņa:
Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT