Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Prognoze: vai “Khimki” uzsāks uzvaru sēriju?

Maskava, 20:00 @ 14.04.2021
Prognozes rezultāts:Zaudēta

Prognoze neprecīza!

Otro no trim šīs nedēļas VTB līgas mačiem aizvadīs Maskavas apgabala “Khimki”, trešdienas vakarā savā laukumā spēlējot pret “Nizhny Novgorod”, kas ar 13 uzvarām 20 mačos atrodas 5. vietā turnīra tabulā, kamēr “Khimki” kontā 11 uzvaras, septiņi zaudējumi un septītā vieta.

Nedēļu “Khimki” iesāka pozitīvi, jo ne tikai izcīnīta uzvara pār Krasnojarskas “Enisey”, bet arī laukumā beidzot devās Timofejs Mozgovs, kurš piedzīvoja debiju “Khimki” sastāvā.

“Nizhny Novgorod” VTB līgā spēlē labi, jo izcīnījusi piecas uzvaras pēc kārtas. Komanda startē arī FIBA Čempionu līgā, kurā uzrādīti augstvērtīgi rezultāti, jo izdevies kvalificēties TOP8 turnīram.

Zināms, ka “Nizhny Novgorod” turnīra tabulā nevarēs pacelties augstāk, kā arī nevarēs nokrist zemāk par piekto vietu, līdz ar to lielas motivācijas šodienas spēlē nebūs. Neskatoties uz visām sastāva problēmām, “Khimki” iepriekš izdevies pārspēt gan “Zenit”, gan “Zielona Gora”.

Prognozēju, ka “Khimki” izcīnīs uzvaru.

Prognoze neprecīza: “Nizhny Novgorod” uzvara 69-64

Standings provided by Sofascore
Prognozes rezultāts:Zaudēta
Prognoze: "Khimki" uzvara
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients2.40
Prognozi piedāvā
Andris Konstantinovs, likmetv
Pārsvarā Eiropas basketbols: Eirolīga un citi Vecā kontinenta kausi. Retāk VTB, Spānija un citas līgas. Dažreiz atrodu ko labu uz tenisu vai hokeju...
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes143
Precīzas79
Zaudētas62
Atgrieztas2
Peļņa:+15,29