40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vācija uzvarēs Japānu un kopumā tiks gūti vairāk nekā 2,5 vārti

Katara, 15:00 @ 23.11.2022
Prognozes rezultāts:Zaudēta

⛔️ Vācija – Japāna 1:2 (1:0)

E grupā, iespējams, ir arī divi turnīra lielākie favorīti. Vācijai un Spānijai ir liela favorītu loma pār Japānu un Kostariku, taču, protams, tas ir jāapliecina laukumā.

Vācija aizvadīja ļoti sliktu priekšsacīkšu maču pret Omānu, uzvarot tikai ar 1:0. Savukārt japāņi piedzīvoja neveiksmi duelī ar citu valstsvienību, kas spēlēs pasaules čempionātā – Kanādu (1:2).

Vācieši nav ideālā formā, taču šī ir komanda, kas pilna ar kvalitatīviem spēlētājiem, un Hansi Fliks noteikti atradīs veidu, kā no tās izspiest maksimumu. Eksperti prognozē ne vairāk kā 1/4 finālu, bet ar vāciešiem nekad neko nevar zināt. Japāņiem ir stabila komanda, bet labākais, uz ko viņi ir spējīgi, ir izcīnīt neizšķirtu pret vāciešiem vai spāņiem.

Likmju padoms: Vācija uzvar un mačā kopumā tiek gūti vairāk nekā 2,5 vārti

Varētu šķist, ka nav prātīgi turnīra sākumā likt uz vairāk vārtu guvumiem, taču tas ir tas, kas vāciešiem ir vajadzīgs šajā mačā. Daudz iespēju un daži vārti, lai vairotu viņu pārliecību. Japāņi arī mierīgi varētu gūt vismaz vienus vārtus, kas būtiski palielinātu šīs likmes izredzes. Apvienotās likmes koeficients uz Vācijas uzvaru un vairāk nekā 2,5 vārtiem spēlē ir 1.91.

Prognozes rezultāts:Zaudēta
Vācija uzvarēs Japānu un kopumā tiks gūti vairāk nekā 2,5 vārti
Veikt likmi
KategorijaFutbols
Koeficients 1.91
Prognozi piedāvā
Nemanja Dojčinovic, likme.tv
Basketbola un futbola eksperts
Likmju sfērā darbojos vairāk nekā septiņus gadus. Sākotnēji būdams iesācējs tipsteris un likmju veicējs, laika gaitā pilnveidojos un uzplauku totalizatoru vietnē, kur divas reizes pēc kārtas uzvarēju konkursā "Gada tipsteris". 50-60% no manām prognozēm ir par basketbolu, bet, protams, prognozēju arī futbola un citu sporta veidu norises.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes1
Precīzas0
Zaudētas1
Atgrieztas0
Peļņa:-1,00